Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nákup Software na PocketGear

Orbb_ce4you (58)|14.1.2005 07:58
DD,
Prosim Vas lidi, poradte mi jak nakoupit software na zahranicnich serverech, jakou kreditni kartu zalozit, u koho, jake jsou zadrhely apod. Uz jsem si oblibil par aplikaci ktere mam cracknute ale aby z toho taky autori necim meli ... Takze prosim poradte jak na to a jeste se chcu zeptat: pokud to koupim, dostanu peknou krabici apod ? :)
Frankie_ce4you (103)|14.1.2005 09:00
Rada je jednoduchá - obrať se na AH mobile (firma z Prahy) a ta Ti programy zajistí.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|14.1.2005 09:35
[QUOTE="Orbb"]DD,
Prosim Vas lidi, poradte mi jak nakoupit software na zahranicnich serverech, jakou kreditni kartu zalozit, u koho, jake jsou zadrhely apod. Uz jsem si oblibil par aplikaci ktere mam cracknute ale aby z toho taky autori necim meli ... Takze prosim poradte jak na to a jeste se chcu zeptat: pokud to koupim, dostanu peknou krabici apod ? :)[/QUOTE]
Krabici asi nedostaneš, vše se odehrává jen natažením do počítače. Natažení je dvojí, prvé je možné ihned a pro plnou fci programu obdržíš po zaplacení registrační údaje (username a key). Druhá varinata je program bez registračních údajů, ale u ní se k natažení dostaneš až po "zaplacení". Zaplacení v úvozovkách proto, že vyplníš veškeré údaje a natáhneš, ale k zaplacení dojde až následně, proplacením z účtu, které není online,ale tak do dvou dnů. Mám vystavenou e-kartu u KB, je to virtuální karta jen pro nákupy na iNetu, prostě si na ní nemůžeš vybrat v bankomatu, nemáš žádnou plastovou kartu, ale jen čísla (karta, expirace karty a ověřovací kód), můžeš si u ní nastavit limit, jede to např. na Handango bez problému a při dnešním kurzu $ se musím krotit...
limon (148)|14.1.2005 10:31
[QUOTE="Frankie"]Rada je jednoduchá - obrať se na AH mobile (firma z Prahy) a ta Ti programy zajistí.[/QUOTE]
Kolik si ta společnost nechava pro sebe. Nebo spise kolik bere navic????
Jabkin_ce4you (9)|14.1.2005 10:57
Navic Vam bude pripocteno jen DPH, jinak cena aplikace je cena aplikace v cizi mene nasobeno aktualnim kurzem ČNB.
CommanderZ (1798)|14.1.2005 11:34
A jak na to kdzy nemam kartu?
Jabkin_ce4you (9)|14.1.2005 12:18
Prave proto nabizime nasi sluzbu, kartou to zaplatime my, a vy to zaplatite nam, bud hotove, dobirkou nebo prevodem na ucet.