Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Nákup Software na PocketGear

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

DD,
    Prosim Vas lidi, poradte mi jak nakoupit software na zahranicnich serverech, jakou kreditni kartu zalozit, u koho, jake jsou zadrhely apod. Uz jsem si oblibil par aplikaci ktere mam cracknute ale aby z toho taky autori necim meli ... Takze prosim poradte jak na to a jeste se chcu zeptat: pokud to koupim, dostanu peknou krabici apod ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Rada je jednoduchá - obrať se na AH mobile (firma z Prahy) a ta Ti programy zajistí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Orbb
    DD,
    Prosim Vas lidi, poradte mi jak nakoupit software na zahranicnich serverech, jakou kreditni kartu zalozit, u koho, jake jsou zadrhely apod. Uz jsem si oblibil par aplikaci ktere mam cracknute ale aby z toho taky autori necim meli ... Takze prosim poradte jak na to a jeste se chcu zeptat: pokud to koupim, dostanu peknou krabici apod ?
    Krabici asi nedostaneš, vše se odehrává jen natažením do počítače. Natažení je dvojí, prvé je možné ihned a pro plnou fci programu obdržíš po zaplacení registrační údaje (username a key). Druhá varinata je program bez registračních údajů, ale u ní se k natažení dostaneš až po "zaplacení". Zaplacení v úvozovkách proto, že vyplníš veškeré údaje a natáhneš, ale k zaplacení dojde až následně, proplacením z účtu, které není online,ale tak do dvou dnů. Mám vystavenou e-kartu u KB, je to virtuální karta jen pro nákupy na iNetu, prostě si na ní nemůžeš vybrat v bankomatu, nemáš žádnou plastovou kartu, ale jen čísla (karta, expirace karty a ověřovací kód), můžeš si u ní nastavit limit, jede to např. na Handango bez problému a při dnešním kurzu $ se musím krotit...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Frankie
    Rada je jednoduchá - obrať se na AH mobile (firma z Prahy) a ta Ti programy zajistí.
    Kolik si ta společnost nechava pro sebe. Nebo spise kolik bere navic????

Nováček
    Registrace
    Dec 2002

Navic Vam bude pripocteno jen DPH, jinak cena aplikace je cena aplikace v cizi mene nasobeno aktualnim kurzem ČNB.

Registrace
    Nov 2007

A jak na to kdzy nemam kartu?

Nováček
    Registrace
    Dec 2002

Prave proto nabizime nasi sluzbu, kartou to zaplatime my, a vy to zaplatite nam, bud hotove, dobirkou nebo prevodem na ucet.

Podobná témata

1. Reakcí: 66
    Poslední příspěvek: 20-09-2009, 10:23
  2. Těžké časy pro prodejce aplikací, PocketGear.com se chystá skončit
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-03-2008, 23:25
  3. 20% sleva na PocketGear - speciální akce končí 31.7.2005
    Od macula_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-07-2005, 13:32
  4. Nákup software pro PPC
    Od váňa v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-10-2003, 15:47