Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Připojení wifi

grp grp je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Zdravím Vás, zajímalo by mne, zda mohu na PDA přehrát MP3 a avi soubory uložené na notebooku nebo ve sdílené síti a to vše na PDA které je připojené přes wifi (BT do sousedního pokoje kde s obliobou odpočívám nedosáhne). (v PDA mám player který tyto avi soubory přehrahje).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Samozřejmě, že to jde. Záleží jen, jestli máš doma přes Access Point a Router udělanou síť nebo jestli chceš komunikovat mezi PDA a PC přímo. Oboje nastavení se tu probíralo. Stačí zadat "HLEDEJ" na hlavní stránce diskusí.

Co se týká muziky, jde bez problémů, filmy jsem, abych se přiznal, nezkoušel.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Tak tohle by mě taky zajímalo. Hledal sem, ale nic jsem nenasel Mohl by někdo sem napsat odkaz na tu diskuzi kde se to probíralo? Předem děkuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... sdílení souborů (včetně MP3) v bezdrátové síti (např. ve složení PDA---WLAN router---notebook) je poměrně jednoduché. Na notebooku stačí nasdílet požadovanou složku, do PDA nainstalovat Resco File Explorer (co se týče přístupu ke sdíleným složkám funguje RescoExplorer lépe než vestavěný File Explorer). V Resco FE vybrat funkci Map Drive, vyhledat požadovaný počítač a nasdílet požadovanou složku (tlačítko Share). Můj iPAQ 4700, router Asus WL500b a notebook IBM ThinkPad T41 (WinXP SP2) si v tomo případě rozumějí celkem bez potíží.

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Kde mam koupit v CR ten RescoExplorer ?Demo nechci.Nebo se dat sehnat crk.:?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... poptej se u www.ahmobile.cz, nicmene doporucuji nejdrive vyzkoset to demo a ujistit se, ze vse funguje ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Ten program je výbornej, mp3 fungují, ale ty videa sem este nerozchodil .Mam Access Point.

Podobná témata

1. Připojení Artemis na net - Wifi
    Od Croacker_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-11-2007, 19:56
  2. co na připojení wifi?
    Od ronron3_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 22:35
  3. WIFI připojení
    Od pepiho_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers