Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připojení wifi

grp (21)|14.1.2005 06:40
Zdravím Vás, zajímalo by mne, zda mohu na PDA přehrát MP3 a avi soubory uložené na notebooku nebo ve sdílené síti a to vše na PDA které je připojené přes wifi (BT do sousedního pokoje kde s obliobou odpočívám nedosáhne). (v PDA mám player který tyto avi soubory přehrahje).
Pavlucha (1496)|14.1.2005 09:43
Samozřejmě, že to jde. Záleží jen, jestli máš doma přes Access Point a Router udělanou síť nebo jestli chceš komunikovat mezi PDA a PC přímo. Oboje nastavení se tu probíralo. Stačí zadat "HLEDEJ" na hlavní stránce diskusí. ;)

Co se týká muziky, jde bez problémů, filmy jsem, abych se přiznal, nezkoušel.
george2004 (15)|22.1.2005 14:38
Tak tohle by mě taky zajímalo. Hledal sem, ale nic jsem nenasel :( Mohl by někdo sem napsat odkaz na tu diskuzi kde se to probíralo? Předem děkuji
PavelR. (2184)|22.1.2005 15:22
... sdílení souborů (včetně MP3) v bezdrátové síti (např. ve složení PDA---WLAN router---notebook) je poměrně jednoduché. Na notebooku stačí nasdílet požadovanou složku, do PDA nainstalovat Resco File Explorer (co se týče přístupu ke sdíleným složkám funguje RescoExplorer lépe než vestavěný File Explorer). V Resco FE vybrat funkci Map Drive, vyhledat požadovaný počítač a nasdílet požadovanou složku (tlačítko Share). Můj iPAQ 4700, router Asus WL500b a notebook IBM ThinkPad T41 (WinXP SP2) si v tomo případě rozumějí celkem bez potíží.

PavelR.
MACHA_ce4you (7)|22.1.2005 17:27
Kde mam koupit v CR ten RescoExplorer ?Demo nechci.Nebo se dat sehnat crk.:?
PavelR. (2184)|22.1.2005 18:05
... poptej se u www.ahmobile.cz, nicmene doporucuji nejdrive vyzkoset to demo a ujistit se, ze vse funguje ...

PavelR.
george2004 (15)|23.1.2005 12:16
Ten program je výbornej, mp3 fungují, ale ty videa sem este nerozchodil :( .Mam Access Point.