Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak změnit témata?

Cooper-jbc_ce4you (0)|13.1.2005 10:19
Zdravim, chci se zeptat, jak můžu změnit aktuální téma, pozadí a jeho styl. Na netu jsem našel dost pěknejch pozadí a styl zobrazení schůzky,... ale nemůžu to nijak na telefonu spustit. Je potřeba nějakej program? Nebo sem jenom blbej.. :) Předem dík
Any_ce4you (23)|13.1.2005 12:32
[QUOTE="Cooper-jbc"]Zdravim, chci se zeptat, jak můžu změnit aktuální téma, pozadí a jeho styl. Na netu jsem našel dost pěknejch pozadí a styl zobrazení schůzky,... ale nemůžu to nijak na telefonu spustit. Je potřeba nějakej program? Nebo sem jenom blbej.. :) Předem dík[/QUOTE]

https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=218 zde je moznost si udelat nejake :)
Frogy_ce4you (27)|15.1.2005 17:15
:((
Temata jsem taky nerozchodil. Telefon zareagoval na nove pridane tema, ale "presipaci hodiny" jely i 10 minut a stejne nic. Instaloval - kopiroval- jsem to do: IPSM-Application data-Home.
aaischa (660)|17.1.2005 16:55
použij Jeyopersonalizer ;) a máš po problémech :cool: stáhneš téma, uložíš do moto v jeyo.. najdeš a zapneš:yes:
Frogy_ce4you (27)|17.1.2005 20:29
Musel jsem temata *.HME nahrat do My documentc a pres Jeyo nainstalovat. Potom to fungovalo . Po nahrani do Jeyo jsem to nerozchodil :mad: