Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 38 z 38

Téma: Acer N30 a dobíjení přes USB

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak mam dosku Gigabyte GA-7N400 Pro 2 rev. 2.1 s nForce 2 ULTRA a ani tuk.Ale ked to pripojim na tento USB hub tak sa nabija ako divy.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00060219_Picture(20)_gIk7.jpg 
Zobrazení: 30 
Velikost: 14.3 KB 
ID: 1781  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ještě jsem zjistil , že mi to nabíjí když odpojím všechny ostatní USB zařízení.
    Měl jsem připojený jen USB modem a nenabíjelo se to. Když jsem modem odpojil tak to začalo celkem rychle nabíjet.A když jsem modem připojil zpět tak to nabíjelo dál.
    Zkus taky všechno odpojit a uvidíš.
    Přece na to musíme přijít.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tym to nebude. Teraz som mal pripojenu len mys a nic. Hodil som na mys redukciu a pripojil na PS/2 a na USB bol len n30. Nic. Tym to asi nebude.Zaujimave je to ze na mojej starej doske s AMD chipsteom to slo. A tiez to bol Gigabyte.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mi to jede když všechno co je na USB odpojím.Jinak nic. Je to fakt divné.
    Chipset mám nForce 2 Ultra 400. Deska Shuttle AN35.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tak jsem provedl upgrade na WM2003SE a najednou to nabiji bez problemu...

MZ MZ je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Moja skusenost s nabijanim je nasledovna:

nullUSB dobijanie.
    Ak mam zapnute podsvietenie tak z nabijania sa stava pri zapnutom activesync vybijanie.
    Ale s pomocou utilitky screenoff sa z nabijanim dostavam do kladnych cisel a pomalicky sa mi to cez USB nabija /nemam 2003SE/Nabijanie je viditelne dalej cez zelenu ledku. GPS pri nabijani vytahujem z USB konektora koli zbytocnej spotrebe.

nullBateriove dobijanie.
    Kupil som si 4x2500mA aku baterie typu AA s kontajnerom a priletoval som si kablik s jack konektorom pre originalnu nabijacku .
    Zaujimave je, ze baterky maju po nabiti sumarne viac ako 5.3V (5.3/4=1.325V) a pritom by mali mat 4 x1.2V=4.8V ...
    Dolezitejsie ale je ze to takto krasne funguje a moj acerN30+GPS N302 mozem nosit na turistiku a na bicykel a spolu mam teoreticky 3000mA na prevadzku GPS (Ozi resp.iGO v aute).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Ja tedy naopak po instalaci SE o nabijeni prisel..mam uz druhou n30 a ani tuk Deska Asus A7V8X-X

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Caues, taky jsem si s tim hral a experimentalne jsem zjistil, ze pokud je baterie pod 10% stavu, n30 pres USB nedobiji. Pokud je pod 8% stavu, sam se vypina a i pri zapojeni do USB se uz nevzpamatuje.

Jeste jedna vec, vsimnul jsem si, ze pri nizke kapacite (<10%) mi activesync hlasi, ze nema USB port a nechce se spojit. Jakmile je trosku nabito, vse funguje OK

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Dobíjení Acer n35
    Od Jíra_ce4you_oldd v sekci Acer
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 07-08-2005, 10:20
  2. Acer n35 - dobíjení přes USB
    Od Gurun_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 15-07-2005, 00:26
  3. Dobíjení LOOX 410 BT přes USB - řešení