Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mensi zadrhel v Pocketdivx encoderu

Dzejkob (286)|12.1.2005 18:14
Vim, ze se tady o tomto programu hodne diskutovalo a po precteni vsech diskuzi jsem na vetsinu otazek nasel odpoved.Presto me trapi jedna vec.V nove verzi uz sice jdou nastavit titulky ze souboru, ale netusim jak udelat aby se pri prehravani v landscape modu zobrazily na delku.Neni zrovna moc pohodlne koukat na film v landscape rezimu a cist titulky na boku.Existuje nejake reseni?Preci jen si myslim, ze sledovani filmu v landscape modu je mnohem pohodlnejsi.Pokud by neexistovalo reseni, budu muset zas chte nechte prejit na Virtual dub.:(
Kája_oldd (759)|12.1.2005 18:48
Nejsem si jist, ale podle indicií bych tipoval...nedal jsi v orientaci to PDA naležato?! Teda myslím, že v nastavení u výběru zařízení, musíš mít v orientaci obrázek toho PDA nastojato (jakoli to může znít divně a přestože chceš sledovat filmy v landscape-ono je to skoro naopak-nastojato lepší pro landscape a naležato obráceně...:D )
Dzejkob (286)|12.1.2005 18:59
To sem z toho tak trochu magor:D .Kdyz to dam nastojato, jak to potom muzu sledovat na lezato?A titulky na lezato asi taky nebudou, takze asi zpet k Virtual dubu, tam je to sice pracnejsi, ale aspon si clovek uzije film nalezato s ceskymi titulky pod nim.:(
Kája_oldd (759)|12.1.2005 19:09
když to dáš nasojato, titulky budou funguvat i naležato. Prostě ať tě ani nenapadne to PDA polaožit naležato!!! (myslim to kreslený v programu, ne to v reálu)
Dzejkob (286)|12.1.2005 19:22
Jo zkusim to diky.:yes:
Dzejkob (286)|12.1.2005 19:29
Bomba sem doma.Diky moc, nikdy by me nenapadlo, ze kdyz chci film v landscape modu, tak jediny co nesmim udelat, je prepnout orientaci :D.
Kája_oldd (759)|12.1.2005 20:12
Takže funguje;) Mě nějak začíná bavit hrát si na pocketdivxencoder support:D V tomhle programu je spousta bugů s tak podivným řešením...že to prostě soudného člověka nenapadne:D
Dzejkob (286)|12.1.2005 20:32
No a pritom to vypada tak jednoduse a vlastne i jednoduche je, jenom se ale musi prijit na to, jak to funguje a to vetsinou vubec neni jednoduchy.:D
Jan Krejčíř st. (2)|12.1.2005 22:32
Mám na Vás prosbu, jak tam dát titulky jako takové. Provést selekci
při grabování DVD do PC nebo to jde až při převodu PocketDivX.
Děkuji za odpověď. Honza
Kája_oldd (759)|13.1.2005 16:11
Sice moc nechápu, ale PDE umí načíst jen titulky s koncovkou *.sub a ty musejí být zakompanovány ve filmu (tj. být jeho součástí, takže nevratný proces) Ale myslim ,že jsem vám asi moc nepomohl:(