Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Závažný problém, prosím pomoc!!!!

ghostrider (3)|12.1.2005 16:48
Koupil jsem si Compaq iPAQ H3630 pocket pc.Chci si zapojit muj pocket k pc ale vubec mi muj oprecani system windows xp nezjisti nove pripojeny harware a pripojuji to pres seriovy kabel.Nemam ani cd k nemu a tak se ptam jestli mi ho nekdo neproda.Velmi to specha.Dekuji

Poradte jak spravne zapojit pocket pc k pocitaci pres seriovy kabel aby aspon pc nasel nove pripojeny hardware.


speedtouch@seznam.cz
Pavel Koza (4761)|12.1.2005 17:16
Stahnete a nainstalujte si ActiveSync. To je prvni a naprosto nezbytny krok.
jumbo77 (37)|12.1.2005 18:00
Také je potřeba říct, že ta největší výstražná samolepka, co jsem kdy viděl, varuje před připojením cihly PŘED instalací ActiveSync!
ghostrider (3)|12.1.2005 18:39
Velmi dekuji za radu Pavlu kozalovi.Zkusim to a sand jsem stim nic nezku**** kdyz jsem to uz pripojil.Uvidime.A co dal?
PavelR. (2184)|12.1.2005 19:04
[QUOTE="ghostrider"]A co dal?[/QUOTE]

... co myslíte tím co dál? První kroky s PDA jsou myslím popsány v každé uživatelské příručce (nemyslím to nijak zle - to jen pro jistotu). Základ je propojit a zprovoznit ActiveSync, pak už záleží co všechno chcete se svým novým PDA provádět. Doporučuji přečíst články v sekci "Začínáte" (seznam najdete na úvodní stránce tohoto serveru) a rovněž v sekci technická podpora ...

PavelR.
ghostrider (3)|12.1.2005 19:14
Velmi Vam vsem dekuji za radu,opravdu jste mi pomohli.Uz mi to slape.A tou otazkou a dal se omlouvam, nevedel jsem ze to pojde tak hldce.Chci se zeptat v mem pocket pc Compaq iPAQ H3630 mam prehravac windows player a packetvideo Player jake formaty videi prehravaji?MUseji se nejak konvertovat?
Šeba_oldd (1184)|12.1.2005 19:39
Koukni sem zcela jistě najdeš odpověď.
Pavel Koza (4761)|13.1.2005 08:43
[QUOTE="ghostrider"]Velmi Vam vsem dekuji za radu,opravdu jste mi pomohli.Uz mi to slape.A tou otazkou a dal se omlouvam, nevedel jsem ze to pojde tak hldce.Chci se zeptat v mem pocket pc Compaq iPAQ H3630 mam prehravac windows player a packetvideo Player jake formaty videi prehravaji?MUseji se nejak konvertovat? [/QUOTE]

On zasadni problem bude v tom, co tam mate za verzi systemu - kdyz udelate SW reset, jaka cislicka to tam pise?