Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické mazání položek v kalendáři

hansgut_ce4you (5)|12.1.2005 11:54
Zdarvim,
je nějak možné nastavit aby položky v kalendáři byly po určité době automaticky vymazány nebo alespon ruční možnost s tím, že bych mohl zadat rozsah od kdy do kdy maji být položky smazány?
David_ce4you (199)|12.1.2005 14:16
Mazání položek v PPC, kterou používám, je přes synchronizaci s velkým Outlookem. V AS mám nastaveno synchronizovat všechny události a v Outlooku je zapnuta automatická archivace starých položek. Pokud na položky nešahám ani v PPC ani v Outlooku, tak se po nějaké době působením archivace ztratí (přesněji, jsou přesunuty do archivního souboru). To samé platí pro úkoly. A archivace jde v Outlooku pustit i ručně se zadáním, které informace před kterým datem archivovat.

Tak takhle to používám já. Pokud máte někdo jinou metodu na "uklízení" starých položek, rádi se necháme inspirovat.
hansgut_ce4you (5)|12.1.2005 14:24
jako mail klienta pouzivam Lotus Notes a pres archivaci to nejde, protoze pokud v LN smazu kalendarovou polozku kterou jsem zadal v PDA, tak prestane fungovat synchronizace. Na tento problem jsem se uz ptal a prej to je problem MS ActivSyncu, kterej se s tim nejak nesrovna :mad: a proto bych potreboval mazani osetrit v PDA.
David_ce4you (199)|12.1.2005 14:42
Pokud na straně PPC, tak je tady možnost přes Pocket Informant. V hledání specifikovat všechny události (tj. znak hvězdička) a v nastavení hledání zadat rozmezí datumu. Nechat vyhledat a ze zobrazených výsledků si smazat co je libo (jde označení i více položek současně a ty potom jednoduše smáznout).