Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Automatické mazání položek v kalendáři

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Zdarvim,
    je nějak možné nastavit aby položky v kalendáři byly po určité době automaticky vymazány nebo alespon ruční možnost s tím, že bych mohl zadat rozsah od kdy do kdy maji být položky smazány?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Mazání položek v PPC, kterou používám, je přes synchronizaci s velkým Outlookem. V AS mám nastaveno synchronizovat všechny události a v Outlooku je zapnuta automatická archivace starých položek. Pokud na položky nešahám ani v PPC ani v Outlooku, tak se po nějaké době působením archivace ztratí (přesněji, jsou přesunuty do archivního souboru). To samé platí pro úkoly. A archivace jde v Outlooku pustit i ručně se zadáním, které informace před kterým datem archivovat.

Tak takhle to používám já. Pokud máte někdo jinou metodu na "uklízení" starých položek, rádi se necháme inspirovat.

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

jako mail klienta pouzivam Lotus Notes a pres archivaci to nejde, protoze pokud v LN smazu kalendarovou polozku kterou jsem zadal v PDA, tak prestane fungovat synchronizace. Na tento problem jsem se uz ptal a prej to je problem MS ActivSyncu, kterej se s tim nejak nesrovna a proto bych potreboval mazani osetrit v PDA.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Pokud na straně PPC, tak je tady možnost přes Pocket Informant. V hledání specifikovat všechny události (tj. znak hvězdička) a v nastavení hledání zadat rozmezí datumu. Nechat vyhledat a ze zobrazených výsledků si smazat co je libo (jde označení i více položek současně a ty potom jednoduše smáznout).

Podobná témata

1. Automatické mazání e-mailů
    Od bub_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 09-03-2011, 20:09
  2. smazání starých položek v kalendáři
    Od zigzag v sekci Online služby
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 16:00
  3. Změna položek v kalendáři při změně časového pásma
    Od Martino2_ce4you v sekci Obecné problémy