Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rychlou nebo pomalou SD kartu pro Loox 720?

termit_shw (55)|12.1.2005 09:26
S jakou rychlostí je schopen Loox komunikovat s pametovou SD kartou? Má smysl investovat do rychle SD karty s datovými přenosy třeba až 20MB/s (např. Sandisk Extreme III) nebo této rychlosti na pda nikdy nevyužiji? Jdemi třeba o přehrávaní videa uloženého na SD kartě. Máte někdo zkušenosti s kartami SD Extreme II s přenosi 10MB/s?.Chapu že rychlost karet se projeví v importovaní dat do pda nebo v čtečkách pamětových karet. Ale už nevím jak je to při samotné praci. Když to celé schrnu má smysl koupě rychlých SD karet do PDA nebo nikoli? Diky všem

Lze zjistil u Looxe 720 parametr DMA. Jako u základních desek stolních PC?
Pavel Koza (4761)|12.1.2005 15:45
Pro zacatek doporucim svuj clanek o kartach. Primo odpoved tam neni, ale par zajimavych info ano. Jinak - pokud mohu soudit, tak problemem je vetsinou zapis, cteni zvladaji nova zarizeni bez problemu (i kdyz neni vyloucena vyjimka). Jinak LOOXe jsem testoval s 1GB HighSpeed Pretecem, stahnete si datovy soubor a na strance Spb si s nim pohrajte.
Milan32 (53)|14.1.2005 15:32
Tuto otazku jsem polozil v jednom pda kseftu a tam mi rekli, ze pda neprenesou pres 4mb/s takze rychlejsi karty ma smysl jen ve ctecce. Co se prace tyce si myslim, ze vetsi vliv ma zpusob zformatovani. Podotykam, nemam s tim velke prakticke zkusenosti.

Milan