Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 91

Téma: Bluetooth mys od ThinkOutside

Nováček
    Registrace
    May 2004

Ma nekdo zkusenosti s BT mysi od ThinkOutside na PocketPC?
    http://www.thinkoutside.com/btmouse_product.html

Cetl jsem recenzi na
    http://davesipaq.com/articles/iPAQ_technology_Think%20Outside_Stowaway%20Bluetoo th%20Mouse.html

a vypada to dost zajimave. Tak shanim nekoho, kdo ji treba uz ma a muze nam napsat sve dojmy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tady máš jednoho majitele..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mám. S Looxem momentálně nepoužitelná. Na Looxe nejsou ovladače. Někde doporučují použít HP ovladače, s těmi to sice chodí, ale nekorektně, myš to nalezne asi po 100 opakováních a potom se to pere s BT připojením k telefonu. Také mi nefungovala při RealVGA módu (kvůli kterému jsem ji chtěl). Takže k Looxovi zatím nedoporučuji. Myšku jsem vrátil (ač nerad) a koupím si ji klidně znova, ale až bude mít Loox a RealVGA podporu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Už jsem asi dvě hodiny majitelem této skvělé myšky.. Takže s případnými dotazy můžeš i na mne..

Nováček
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Už jsem asi dvě hodiny majitelem této skvělé myšky.. Takže s případnými dotazy můžeš i na mne..
    Dnes jsem si ji málem koupil také, ale kvůli práci jsem to nestihl :-(
    Chci si ji koupit u AH mobile. Nebo se mám mrknout ještě jinam? Bude to fungovat i s PocketPC 2002? Podle seznamu kompatibilních PDA odhaduji, že by mělo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Kup ji v AH, tam je úplně nejlevnější, a je to i nejlepší prodejna na tyhle věcičky..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Můžu jen doporučit. Sice první model byl vadný, jak se zdá, ale okamžitě mi byli vráceny peníze a zítra tam jedu vyzkoušet další, když už mi XP tu poslední dnes vyfoukl . Tomu říkám kladný přístup k zákazníkovi :yes:

Nováček
    Registrace
    May 2004

Kup ji v AH, tam je úplně nejlevnější, a je to i nejlepší prodejna na tyhle věcičky..
    A s čím to máš spárované? S jakým PDA? A co mobil přes BT? Nepere se to navzájem jako u Crusadera?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Crusader
    Můžu jen doporučit. Sice první model byl vadný, jak se zdá, ale okamžitě mi byli vráceny peníze a zítra tam jedu vyzkoušet další, když už mi XP tu poslední dnes vyfoukl . Tomu říkám kladný přístup k zákazníkovi :yes:
    Sorry, když já se prostě nenechal odbýt, přeci nepojedu domu s prázdnou.. Tenhle kousek jede vážně už naprosto bez chybičky!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od patros
    A s čím to máš spárované? S jakým PDA? A co mobil přes BT? Nepere se to navzájem jako u Crusadera?
    Především to pužívám s notebookem ACER Aspire1524WLMi. S tím běhá naprosto bezchybně, dá se s tim hrát i DOOM3 a Half Life 2.. Citlivost dobrá..
    A teď jsem to začal používat i s MDA2. Též běhá naprosto bezchybně, dokonce mě to tak začalo bavit, že ovládám MDÁčko jenom myškou a klávesničkou, je to jak když posadíš malé děcko na pískoviště, a necháš ho si hrát s bábovičkama...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tady máte přímo CAB s tim driverem, ať nemusíte používat CD k instalaci do PDA..
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    May 2004

Tady máte přímo CAB s tim driverem, ať nemusíte používat CD k instalaci do PDA..
    až si ji koupím, tak si o CAB poprosím ještě jednou, nějak nevidím žadný odkaz

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Hle, co jsem našel..

Nováček
    Registrace
    May 2004

Hle, co jsem našel..
    skvělá cena, zítra ráno tam zavolám, díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Sorry, když já se prostě nenechal odbýt, přeci nepojedu domu s prázdnou.. Tenhle kousek jede vážně už naprosto bez chybičky!
    To nevadí Já si rád udělám další výlet. Hlavně aby mi začala fungovat. A díky Milanovi Š. jsem se dozvěděl, že myška je schopna pracovat i v RealVGA režimu ( kvůli tomu ji potřebuji, přeci jenom s tímto rozlišením už je práce se stylusem obtížnější), ale musí se použít původní ovladač co je a CD (ten co zde zveřejnil XP). S novějším ovladačem pro VGA obrazovku (ten jsem zkoušel), se při RealVGA dá s myškou pohybovat pouze v levém horním kvadrantu.

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. ThinkOutside Stowaway BTMouse - kde koupit?
    Od Kasei v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-01-2007, 15:33