Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SplashPhoto - Mobile Image Viewer - 30 USD doma!

Milan Švec (938)|11.1.2005 17:17
EDIT:
Akce skončila. Kdo nestihl, zaváhal.
______________________________________

Neváhejte a rychle využijte okamžitou nabídku FREE APP A WEEK GIVEAWAY od Handango, dokud je.
Dnes to je SplashPhoto - výborný nástroj pro efektivní správu a práci s grafickými soubory .jpg - současně na PC i PDA - včetně okamžité synchronizace. Možností spousty, třeba stáhnout a spustit. Na PDA nebo na PC!

Výborný taky pro prezentace snímků uložených kdekoliv.

Cituji:
SplashPhoto turns your Pocket PC into a mobile digital picture frame. Simply edit and upload your favorite images with the included desktop software and you're ready to view images while on the go.

Simple, fast, high quality image viewer
Desktop catalog lets you crop, rotate and enhance images and synchronize them with the handheld
Customizable list view, thumbnail view, gallery view and detail view
View images in a Slideshow
Beam images to other handhelds

Šeba_oldd (1184)|11.1.2005 17:55
Díky Milane malem jsem tento tyden zapoměl na tuto free nabidku.:)
RomanCE (105)|11.1.2005 18:43
Uz si budu pripadat na Handago jako stalej zakaznik jen me zacina byt blby ze nedostali jeste ani $ ;)
jumbo77 (37)|11.1.2005 18:58
Jestli tomu dobře rozumím, tenhle soft ve spolupráci s PC spravuje fotky tahané do cihly a ořezává je na velikost 25 kB /kus? Jestli ano, přestal jsem mít problémy se svědomím, kolik fotek naší malé v cihle nemám! :o) Díky za info, už jsem sosal.
ifco_ce4you (186)|12.1.2005 15:52
Neviem ako vas ale mna ten program dost sklamal.Mal som na karte adresare s fotkami. Myslel som si ze ked pri synchronizacii prehladava aj karty tak to najde obrazky na karte.Nenaslo. Skopiroval som to do Ramky. To iste. Takze rucne kopirovat obrazky mozem aj bez toho softu.Dalsia chyba je ze niektore pre niektore subory nezobrazi korektny nahlad.
Milan Švec (938)|12.1.2005 16:18
[QUOTE="ifco"]... Myslel som si ze ked pri synchronizacii prehladava aj karty tak to najde obrazky na karte.Nenaslo. Skopiroval som to do Ramky. To iste. Takze rucne kopirovat obrazky mozem aj bez toho softu.Dalsia chyba je ze niektore pre niektore subory nezobrazi korektny nahlad.[/QUOTE]Dík za zkušenosti. Já jsem totiž dopadnul úplně stejně.
Na první pokus. Taky jsem se divil, že mi to nic neukazuje na kartách.
Nakonec jsem ze zoufalství otevřel ten návod.
Doporučuji. Tam toho je.
Pak jsem přišel i na to, že existuje ještě jedna část tohoto systému, a to SW současně nainstalovaný na PC.
Po jeho otevření a postupném prozkoumání (teprve!) jsem přišel na to, co se s tím dá všechno dělat. A jak pohodlně. Ale to je už tolik možností, že to je na samostatný článek.
Ale kopírovat můžeš klidně pořád dál. Akorát s tímhle SW to je jednodušší, rychlejší a dají se s tím dělat ještě další kouzla.
Aby ne, když za to normálně chtějí těch 30. A od PocketGear mi ještě dneska poslali "another great offer", že si to u nich můžu koupit a ušetřím 20% (za 23,95 USD - bez VAT!). :)
Jirka Skippi (2)|16.1.2005 02:32
Milane, velký dík za upozornění na tuhle akci
SplashPhoto jsem si po zaregistrování u Handango stáhl, bezproblémově nainstaloval a musím říci že mne tenhle program ohromně nadchl. Intuitivní ovládání, jednoduché nastavování u všech obrázků, velice rychlé přidávání, třídění a filtrování podle uživatelsky definovaných kategorií etc... Mám v PC poměrně bohatý archiv digifotek a tak jsem stávil pár hodin vytvářením fotoalba a fotky posílal do PDA na CF kartu. Zatím přes 300 obrázků, prohlížení v PDA bezproblémové a rychlé.
Závěr: Elektronické fotoalbum, které lze nosit pořád s sebou
Pro Jumbo77: SplashPhoto spravuje fotky, které následně posílá do PDA, ale soubory nemají jednotnou velikost. Pracuje s formátem jpg a kompresi si sám nastavuješ na PC v menu EDIT-PREFERENCES. Čím vyšší nastavení jpg kvality, tím kvalitnější obrázek :)) ale bohužel také větší soubor :( .Reálně doporučuji hodnoty mezi 80-90% (pro sebe používám 80). V uvedeném rozsahu u jpg obrázků nedochází k významnější ztrátě obrazové informace, ale dost se sníží velikost souboru. Kompresí pod 60% už jde prudce dolů kvalita ale na velikosti souborů se nic moc nezíská.