Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

samovolné odesílání sms

Dawe_ce4you (83)|11.1.2005 14:58
ahojte,
nevím proč,ale samovolně se mi odesílají sms, které sem už jednou poslal. Naposled se mi to odeslal celkem 6x.S takovou snad budu mít vysoký účty :mad: . Nevím čím je to způsobeno? Někde jsem jsem četl, že je to prej českou klávesnicí,ale nevím co je na tom pravdy.
Díky
Zdenek Malinsky (9781)|11.1.2005 15:12
Nepises jake mas zarizeni, jaky soft to dela.....:?
Dawe_ce4you (83)|11.1.2005 15:20
sry, tedka jsem to přidal do svého podpisu.doufám že se to objeví :)
prej by to měl dělat LEng, ale nevím co je na tom pravdy
Zdenek Malinsky (9781)|11.1.2005 15:30
[QUOTE="Dawe"]sry, tedka jsem to přidal do svého podpisu.doufám že se to objeví :)
prej by to měl dělat LEng, ale nevím co je na tom pravdy[/QUOTE]
Jo, objevilo.
Taky sorry, MDA nemam.:(
Snad nekdo jiny.
To uz je tam primo od vyrobce asi soft na SMS, ze? Zkus u nej kouknout na nastaveni. Vic nepomuzu. Sorac
Koukni zde v diskuzich, trebas to uz nekdo resil.
Šeba_oldd (1184)|11.1.2005 15:54
SW: 1.52.00WWE,R: 1.06.01, G: 1337.16
Je tedy pravdou ze toto jsem zde jiz hodne dlouho nevidel - asi ti poradim jedno - prehrej system a budes mit pokoj a take daleko vice moznosti co se svym zarizenim provadet.
Dawe_ce4you (83)|11.1.2005 16:03
Chystám se na upgrade na 1.60.999, ale čekám až mi dojde čtečka karet :oops:
Šeba_oldd (1184)|11.1.2005 16:06
A proč ne- hned na SE mam to a jsem spokojen
noiser_ce4you (245)|11.1.2005 16:06
[QUOTE="Dawe"]ahojte,
nevím proč,ale samovolně se mi odesílají sms, které sem už jednou poslal. Naposled se mi to odeslal celkem 6x.S takovou snad budu mít vysoký účty :mad: . Nevím čím je to způsobeno? Někde jsem jsem četl, že je to prej českou klávesnicí,ale nevím co je na tom pravdy.
Díky[/QUOTE]

Mel jsem stejny problem, delal to SPB Pocket Plus pri zapnute funkci CLOSE BUTTON. Stacilo do vyjimek pridat aplikaci pro zasilani zprav a je to OK.
Dawe_ce4you (83)|11.1.2005 16:11
[QUOTE="noiser"]Mel jsem stejny problem, delal to SPB Pocket Plus pri zapnute funkci CLOSE BUTTON. Stacilo do vyjimek pridat aplikaci pro zasilani zprav a je to OK.[/QUOTE]

Tak jsem hodil do vyjimek "poutlook.exe". Uvidím co to udělá :)
noiser_ce4you (245)|11.1.2005 16:16
[QUOTE="Dawe"]Tak jsem hodil do vyjimek "poutlook.exe". Uvidím co to udělá :) [/QUOTE]

Ten ti nepomuze, musis tam mit tmail.exe ;-)
Šeba_oldd (1184)|11.1.2005 16:16
SPB pouzivam vic jak rok a nikdy jsem nic podobneho nezaznamenal - je pravdou co mam WM2003 tak pouzivam k vypinani MagicButton a tlacitko z SPB plus mam vypnute - zajimave
Napis prosim jestli doslo ke kyzene zmene.
Dawe_ce4you (83)|11.1.2005 16:17
[QUOTE="Šeba"]A proč ne- hned na SE mam to a jsem spokojen [/QUOTE]

Prej sou přeloženy jen z nějakých 90% :?
A stejně zatím nemám potřebu tak velký upgrade až na SE, MDA mám od vánoc, a zatím mě stačí funkce co tam jsou i když by se mi šiklo rotace displeje :) . Jeste uvidím, počtu pár diskuzí, jak jsou s nima lidi spokojeni. Jde mi hlavne o spolehlivost. Na té mé současné verzi se mi už 5x samovolne provedl HR.:( I když od té doby co jsme nainstaloval nový LEng,tak se mi nestal jeste ani jeden HR
Dawe_ce4you (83)|11.1.2005 16:19
[QUOTE="Šeba"]SPB pouzivam vic jak rok a nikdy jsem nic podobneho nezaznamenal - je pravdou co mam WM2003 tak pouzivam k vypinani MagicButton a tlacitko z SPB plus mam vypnute - zajimave
Napis prosim jestli doslo ke kyzene zmene.[/QUOTE]

Tak jsem pridal i "tmail.exe" Urcite se ozvu jak to dopadlo. (spis doufam že mi zas nekdo známý, komu posílám sms, napise ze mu moje sms dosla vice-krat)
Šeba_oldd (1184)|11.1.2005 16:23
Je pravdou ze neni prelozeno uplne vse - ale nevidel bych v tom co nerni prelozeno zadny velky problem - vicemene se jedna o malou bezvyznamnou cast s kterou si urcite poradis. HR tak ten jsem nemel s SE zatim ani jeden.
Zdenek Malinsky (9781)|11.1.2005 16:29
Prej sou přeloženy jen z nějakých 90%
*Ja pouzivam jen malou cestinu-pocet SR klesl cca o 80 %.

A stejně zatím nemám potřebu tak velký upgrade až na SE, MDA mám od vánoc, a zatím mě stačí funkce co tam jsou i když by se mi šiklo rotace displeje .
*To umi prave SE

Jeste uvidím, počtu pár diskuzí, jak jsou s nima lidi spokojeni. Jde mi hlavne o spolehlivost. Na té mé současné verzi se mi už 5x samovolne provedl HR.
*I to je duvod, proc necekat.

I když od té doby co jsme nainstaloval nový LEng,tak se mi nestal jeste ani jeden HR
*LEng je good. Dej si jen malou cestinu a bude to fajn. Ty neumis anglicky?
Dawe_ce4you (83)|11.1.2005 16:34
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]LEng je good. Dej si jen malou cestinu a bude to fajn. Ty neumis anglicky?[/QUOTE]

Anglicky umím, není problém, ale jen si říkám, že když jsem si zaplatil MDA s češtinou, tak proc ji tam nemít :cool:
Zdenek Malinsky (9781)|11.1.2005 16:51
[QUOTE="Dawe"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]LEng je good. Dej si jen malou cestinu a bude to fajn. Ty neumis anglicky?[/QUOTE]

Anglicky umím, není problém, ale jen si říkám, že když jsem si zaplatil MDA s češtinou, tak proc ji tam nemít :cool: [/QUOTE]

Tak vidis. Zkus to jen s malou C, kvuli diakritice. Uvidis. Velkou tam muzes dat "dycky" :)

Rozhodne s tim upgrade na SE necekej. Uvidis, bude to o moc lip. Pak dej vedet.