Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: zabezpeceni cihly

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

<font color="blue">Dobry den pro vsechny,mam takovou pripominku,mam wm2k3 a looxe a zadany heslo pri prihlasovani pri resetu a po ctvrt hodine ale! staci provest hard reset a zakodovani je fuc. Myslim ze tohle zabezpeceni neni dukladne. telefon mam taky chranen kodem telefonu proti kradezi(ktery nejde smazat) a kdyz mi nekdo ukradne pda,tak mu staci hs a muze ho pouzivat. zajimalo by mne kolik lidi ma stejny prob(asi vsichni) a jestli se da udelat neco pro ochraneni pda pri kradezi.timto bych chtel apelovat na ty,co udelali nejake opatreni,aby poradili.jde mi o to,aby byla cihla v pripade kradeze co nejvic nepouzitelna.</font></br>
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Mě to takhle netrklo. Pro mě bylo na prvním místě zabezpečení dat, než samotné PDA .
    Pokud by jsi chtěl mít ten vstupní kód i po Hard Resetu, tak to by se muselo šáhnout do Flashpaměti. Nevim, že by to některé PDA již z výroby podporovalo. Osobně si nedokáži ani představit, kam by se ten kód zapsal, aby jsi k němu měl přístup i po HardREsetu. Jedinej způsob ,co znám, jak zapsat něco do FalshPamětí je ji celou Fashnou. Něco jako přepsat FirmWare.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

A ja to pak v PDA i v telefonu necham flashnout a zase je vse OK a pne funkcni. Data jsou pro vetsinu z nas dulezitejsi.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

A je nějaký bezpečný soft pro data které můžu současně používat a upravovat i na PC?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Zalezi na tom, co chcete a jak si to predstavujete. Treba Resco Explorer nabizi sifrovani Offline i pro PDA i pro PC, pripadne muzete pouzit online sifrovani Sentry2020.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    Zalezi na tom, co chcete a jak si to predstavujete. Treba Resco Explorer nabizi sifrovani Offline i pro PDA i pro PC, pripadne muzete pouzit online sifrovani Sentry2020.
    Jedna se mi o program pro dulezita data ktery bude dobre zabezpecen a ktery lze upravovat v PC a nasledne synchronizovat s PDA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

zalezi na stylu prace, udelaji to oba programy

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Cadek
    Jedna se mi o program pro dulezita data ktery bude dobre zabezpecen a ktery lze upravovat v PC a nasledne synchronizovat s PDA.
    Tedy ne o soubory, ale pouze pro informace? Desktop a PDA verzi schopnou sdilet data nabizi napriklad eWallet.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Díky, to bude ono :yes:
    Akorát to není free. No asi budu muset investovat.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Co se týče zabezpečení, umí můj h5550 vyžádat heslo i po HR, resp. mám to tak nastaveno a kdykoliv po HR musím zadat heslo (samozřejmě i po každém SR nebo po nečinnosti delší než mám nastaveno). Občas je to po HR problém, když ještě není zkalibrován displej a musím se různě strefovat kamkoliv jinam, jen ne na ta patřičná místa, abych se vůbec dostal přes intro a mohl dál. Takže jestli šlo o co největší nepříjemnosti pro zloděje, toto považuji za dostatečné. Cihla nejde připojit ani používat bez znalosti hesla, a to ani po hardresetu. Je to součástí VM2003.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od jumbo77
    Co se týče zabezpečení, umí můj h5550 vyžádat heslo i po HR, resp. mám to tak nastaveno a kdykoliv po HR musím zadat heslo (samozřejmě i po každém SR nebo po nečinnosti delší než mám nastaveno). Občas je to po HR problém, když ještě není zkalibrován displej a musím se různě strefovat kamkoliv jinam, jen ne na ta patřičná místa, abych se vůbec dostal přes intro a mohl dál. Takže jestli šlo o co největší nepříjemnosti pro zloděje, toto považuji za dostatečné. Cihla nejde připojit ani používat bez znalosti hesla, a to ani po hardresetu. Je to součástí VM2003.
    ...a co kdyz iPAQa uvedu do servisniho modu a flashnu tam novy system?

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    ...a co kdyz iPAQa uvedu do servisniho modu a flashnu tam novy system?
    Netuším, nikdy jsem to nezkoušel, neumím to. Ale na druhou stranu, kolik "poctivých" nálezců to umí? A myslím, že žádný dohraný SW to neumí zabezpečit lépe než ten, který je součástí systému, protože HR na něj nemá vliv.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

pokud se nepletu, po 10 spatne zadanych heslech se iPAQ celej smazne a jde vse bez problemu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

uf no ja mam opacny problem ako sa zbavit hesla pda nemam nove a po resetu to pyta heslo a som z toho zufaly predosli majitel tiez nevie, papiere mam k nemu vsetky.. uz mam posledny pokus na zadanie hesla a pak to zrejme bude nemozne je pisane:

Pokud jste zapomneli heslo, mužete kapesní pocítac restartovat a uvést jej do výchozího nastavení
    (viz kapitola „Reset kapesního pocítace (tvrdý reset)“). Pokud jste heslo nastavili jako permanentní,
    budete muset v prípade zapomenutí kontaktovat odborný servis.

hm tak to heslo bude permanentni a som z toho zuuufali do servisu sa mi veru nechce nezmaze sa to po dlhsie vybratej baterky? popripade nejaky iny tip nemate?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

...mal som ten isty problem...

...nic z toho co by si si zelal nedosiahnes :? ...

...budes musiet ist do servisu, spravili mi to za jeden den, bol som v Getronics v BA...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 17:45
  2. Zabezpeceni dat
    Od vsa_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-09-2006, 22:04
  3. Dostali jste nekdo do cihly JAVU?
    Od d.devil v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 11