Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Fritz

simonik2 (95)|11.1.2005 10:55
Používá někdo Pocket Fritz? Jaké s ním má zkušenosti? Viděl jsem ho za 1800 Kč.Jde sehnat i levněji?
xlojza (1)|31.1.2005 13:00
Na vánoce jsem koupil PDA právě kvůli Pocket Fritzovi.
Pocket Fritz 2 jsem koupil od pana Vlasáka: web.quick.cz/evcomp za 1.800 Kč.
Jsem spokojen. Pan Vlasák dodává software i v češtině a s podporou.

Herní síla na mém HP 1930 (tj.206 MHz) je asi 2400 elo bodů.. Na lepších PDA je to kolem 2500. odkazuji na stránku hiarcs.com právě Hiarcs pro palmy má výkon asi 2600 elo bodů.

Můžu hodnotit PF2 s šachovým programem pro PC Fritz 6:
vcelku je to podobné, zamozřejmě někdy i dost ořezané.
Pro bližší info mě kontaktujte na :dynamovec@seznam.cz
CommanderZ (1798)|31.1.2005 19:41
Proc jsis nekoupil special sachovej kapesni komp? vyslo by te to vic nez dvakrat levneji
blue face (120)|31.1.2005 22:44
[QUOTE="CommanderZ"]Proc jsis nekoupil special sachovej kapesni komp? vyslo by te to vic nez dvakrat levneji[/QUOTE]

Třeba právě proto, že je to rozšiřitelné. Šachové programy nejsou jen o síle herního motoru, ale také o databázi partií. Můžeš si tam vložit vlastní a nechat zanalyzovat. Je samozřejmě předpoklad upgrade a pro nás XDAčkaře i vyřešený problém množství strojů (PDA, mobil, šachový počítač).

BTW na tom hiarc je program, který běžel na lehce přetaktovaném (tuším 502 MHz), Looxu a který je silnější než DeepBlue, který porazil Kasparova. ELO má snad o 5 bodů vyšší než Kasparov.

Takže dnešní PocketPC jsou opravdu silné stroje.
simonik2 (95)|1.2.2005 08:03
Pocitac mi spolehlivě zatuhne, když chci ukončit Fritze pomocí nějaké utility na spravu pameti napr. vbar,ibananapc atd. Čim pak to asi je?