Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Soubory ve startupu - ipaq 4700

ok2shi (98)|10.1.2005 11:28
Prosím o info, jaký účel mají následující soubory ve startupu tohoto PocketPC, a které je možno bez následků odstranit.

BTTrayCE - podle mne asi aktivuje Bluetooth
CWTimeOut - ?
DBMirror - ?
Internat - myslám že aktivuje češtinu od Sunnysoftu
Ipaq Wireless - asi aktivuje WIFI
poutlook - ?

Děkuji za info

Ivo
PavelR. (2184)|10.1.2005 12:33
BTTrayCE - zástupce bluetooth (bez něj nelze spustit BT z iPAQ Wireless)
CWTimeOut - hlídá časový interval pro spuštění Dockware "spořiče" (pokud nepoužíváte Dockware, lze smazat)
DBMirror - odkazuje na DBMirror.exe, který má stejnou ikonu jako iPAQ Backup (tj. patrně bude souviset s touto aplikací). Tuším, že iPAQ backup umí i nějaké automatické zálohování PIM databází do iPAQ FileStore (teď nemohu ověřit), tudíž asi to bude souviset s ní.
Internat - InterWrite Sunnysoft
Ipaq Wireless - to samé jako BTTrayCE jen se týká WLAN
poutlook - co přesně provádí poutlook.exe nevím - tj. nikdy jsem po tom nepátral. Je možné, že bude souviset s připomínkami úkolů, kalendáře, aut. stahováním pošty atd.

PavelR.

wisp_ce4you (200)|11.1.2005 09:32
Mate nekdo zkusenosti se smazanim odkazu CWTimeOut a DBMirror?
PavelR. (2184)|11.1.2005 14:20
[QUOTE="wisp"]Mate nekdo zkusenosti se smazanim odkazu CWTimeOut a DBMirror?[/QUOTE]

... CWTimeOut mazu ihned po HR (spolecne s DockWare). DBMirror jsem smazal vcera a vse mi zatim funguje OK. Jak jsem psal vyse DBMirror pravdepodobne souvisi se zalohovani PIM databazi do iPAQ FileStore, ktere ale nepouzivam.

PavelR.
PavelR. (2184)|17.1.2005 20:39
... jen na doplnění, DBMirror opravdu souvisí s funkcí aplikace Sprite Backup nazvanou PIM Mirroring (v menu Options):

PIM Mirroring automatically backs up the PIM databases to the file store ... In the event of hard-reset, all PIM databases will be restored automatically.

Pokud tuto funkci nepoužíváte lze zástupce DBMirro z Windows/StartUp bez obav odstranit.

PavelR.