Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 70

Téma: Klávesnice palmOne Universal Wireless Keyboard

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Tak už mám tuhle klávesničku taky.
    Je super a díky této diskuzi a stáhnuté podpoře od SS píše i perfektně česky.

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od VILIAM
    Ještě jeden dotaz. Asi mám zatmění ale nevím co stím. Pokaždé když vypnu PDA a klávesnici a opět to zapnu tak mě to píše AN a nemůžu se toho zbavit. Pouze pokud resetuji PDA tak to začne psát v CZ. To tedy nevím kde dělám chybu nebo co jsem zase vymastil. ops:
    Díky.
    Děje se mi totéž. Vyřešil to někdo?
    MDAc, Palm Universall Wireless Keyb. (5ř), ovladač z CD, čeština SS+CZ podpora té klávesnice.

Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

super je, jen mě štve že mi u programů v nabídkch např. před formát ve wordu leze znak & a rozmnožuje se po dvou kliknuní přibude jeden. takže když parkrat kliknu na nabidku upravy vytlačí to format a ostatní podnabídky do neznama a jsou tam jen ty znaky. pokud odinstaluju program dodávaný ke klávesnici je vše ok...ale nefunguje klávesnice..

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od ing.dr
    super je, jen mě štve že mi u programů v nabídkch např. před formát ve wordu leze znak & a rozmnožuje se po dvou kliknuní přibude jeden. takže když parkrat kliknu na nabidku upravy vytlačí to format a ostatní podnabídky do neznama a jsou tam jen ty znaky. pokud odinstaluju program dodávaný ke klávesnici je vše ok...ale nefunguje klávesnice..
    Mel jsem presne stejny problem, nevyresil jsme to .

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

[QUOTE="ninja"]
    Citace Původně odesláno od ing.dr
    super je, jen mě štve že mi u programů v nabídkch např. před formát ve wordu leze znak & a rozmnožuje se po dvou kliknuní přibude jeden. takže když parkrat kliknu na nabidku upravy vytlačí to format a ostatní podnabídky do neznama a jsou tam jen ty znaky. .
    Tak to se mi neděje. Ale štve mi to , že musím provést SR před použitím klávenice (když chci aby psala česky. Už jsem alespoň zvýšil pravděpodobnost toho, že se mi čeština chytne (před SR vypnu "Enable keyboard v ovladači). Mám nainstalovaný novější ovladač od SS - v přehledu ke stažení jsou dva, ten novější je uveden pod HP Bluetooth keyboard.

Ale to s tím & se mi neděje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

skusim ho stahnout a uvidím...možná je to tím, že mám starší interw. 8.2 zkusím nějakej novější.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Já má IW 8.5. - MDAc jsem kupoval před týdnem.

Ale ten restart je ne h.......( . Jestli na to brzo nepřijdu (nebo někdo jiný), tak už jí nebudu potřebovat - budu jako bývalý palmista psát přímo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Zdravím.
    Já mám IW 8.5, podporu klávesnice ze SS a funguje naprosto bez problémů. Vždy, jakmile PDA přiložím, se hned chytne a píše česky. Jak jsem to dokázal opravdu nevím )
    Ani jsem to nezkoušel přepínat na AN, snad ani nevím jak

R.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od richard2
    Zdravím.
    Já mám IW 8.5, podporu klávesnice ze SS a funguje naprosto bez problémů. Vždy, jakmile PDA přiložím, se hned chytne a píše česky. Jak jsem to dokázal opravdu nevím )

R.
    Šťastný to člověk. Kéž bych se zařadil do této skupiny.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od richard2
    Zdravím.
    A mas Acer n10?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mám MDAc.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak opravdu mi nic jiného než SR nepomůže:

Po SR - klávesnice funguje až do doby, kdy se rozpojí (např při jednání nějakou dobu nepíšu a MDAc se vypne. Pak už po zapnutí jede jen US . česky nenapíšu ani řádku. Zase musím použít SR. Zajímavé je,že v případě, kdy funguje čeština, mi při výběru šipkama nahoru a dolů skáče kurzor ob řádek a když ne tak mi to jede po řádcích (například v průzkumníkovi).

Vše jsem koupil u AHMobilu - má cenu si stěžovat?

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Dnes jsem si ji koupil taky. Pouzivam ji s Acerem n10 a cestinou od Sunnysoftu. Nahral jsem ovladac z CD a stahnul podporu od Sunnysoftu. AltGr mi taky nefunguje, ale jde mi prepinat mezi CZ a US klavesnici. Jedine co mi vadi, ze nemuzu docilit, abych mel zhasnute podsvetleni displeje behem psani. Pokud stisknu nejakou klavesu tak se mi vzdycky rozsviti, nevite nekdo co s tim?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

A to ti vadí?
    Je to jako když ťapneš stylusem na display. Prostě to zařízení probudíš.

R.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od bryndak
    Dnes jsem si ji koupil taky. Pouzivam ji s Acerem n10 a cestinou od Sunnysoftu. Nahral jsem ovladac z CD a stahnul podporu od Sunnysoftu. AltGr mi taky nefunguje, ale jde mi prepinat mezi CZ a US klavesnici. Jedine co mi vadi, ze nemuzu docilit, abych mel zhasnute podsvetleni displeje behem psani. Pokud stisknu nejakou klavesu tak se mi vzdycky rozsviti, nevite nekdo co s tim?
    Dlouhe podrzeni tlacitka POWER nepohama? A naskakuji ti v kontextovem menu ty "&" pred polozkama?

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Universal Wireless keyboard firmy PalmOne aneb jak udělat z PDA malý notebook
    Od bergmann v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 20-09-2007, 14:06