Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 70

Téma: Klávesnice palmOne Universal Wireless Keyboard

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Nemáte někdo zkušenosti s touto klávesnicí?? Uvažuju o koupi, ale rád bych se nejdřív dozvěděl váš názor. Případně pokud někdo neví o něčem lepším, co by se hodilo k ipaqu 4150. Za jakékoli informace díky. Prochy
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Používám ji a nemůžu si ji vynchválit. Jediné, na co jsem ještě nepřišel, je jak přepínat mezi CZ a ENG klávesnicí pomocí kláves. Někdo tu psal, že používá Ctrl+Shift s češtinou LEng. U Sunnysoftího IW tato zkratka nefunguje.

Nováček
    Registrace
    May 2004

Take ja jsem spokojen, ale nepouzivam zatim cestinu, nebot nemam spravnou verzi IW od S.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Je potřeba něco doinstalovat do PDA nebo pojede okamžitě? Chci ji používat s FS720 a každým dnem ji očekávám v poště.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ovladač. Bez něj si ani neškrtne.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Asi jsem mimo ale nikde nemůžu najít vhodný ovladač pro FS 720. Dejte někdo radu nebo se střelím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Měl by být na přiloženém CD,jež dostaneš s klávesnicí.. Pokud se nemýlím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Přesně tak. Na CD jsou ovladače jak pro Palm OS tak pro PPC. Pokud chceš ovládat i českou klávesnici od SS, tak po instalaci driveru z CD si ještě musíš stáhnout ovladač pro čekou podporu této klávesnice ze stánky Sunnysoftu. Ta ovšem funguje pouze, pokud máš i na Pocketu nastavenou CZ klávesnici od SS. Pokud na PPC nastavíš třeba Resco CZ, tak ti bude HW klávesnice psát s ENG rozložením.

Nováček
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od VILIAM
    Asi jsem mimo ale nikde nemůžu najít vhodný ovladač pro FS 720. Dejte někdo radu nebo se střelím.
    Pokud neni ovladac na CD, pak zkusit pozadat prispevatele jmenem TheMelin nebo Crusader
    (viz http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=5287&dd=0&fi=0) o ovladac k BT mysi, protoze SW, ktery se nainstaluje, ma v sobe zabudovanou podporu i infra klavesnice, ktera je prave shodna s Palm Wireless Keyboard. Uvedl jsem oba proto, ze maji take 720 a BT mys na tom rozbehali. Vim, ze to zni ponekud nelogicky, ale me na mem iPaqu stacilo nainstalovat SW k teto mysi a klavesnice tam jde potom pres to nastavit.

Nováček
    Registrace
    May 2004

A nebo jeste lepe zkusit primo nainstalovat

http://www.thinkoutside.com/support/index.asp?p=ir&o=ppc&l=en&t=dr

coz je ovladac, ktery by mel zafungovat na vetsine PocketPC.
    Jak jsem psal, Palm Wireless Keyboard je de facto Stowaway IR Wireless

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Neni třeba již někoho žádat.. Tady již vesele můžete stáhovat.. S tím ovladačem na CD jsem si nebyl jistý, jelikož jsem tu klávku kupoval již použitou.. Jinak ano, skutečně tento ovladač stačí jak pro BT myšku, tak pro vaši objednanou klávesnici, chodí mi to obojí s jednim ovladačem bezchybně..:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Super a díky všem za příspěvky. Teď už jen počkám až to dorazí a příště snad budu psát už na novém.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Ještě jeden dotaz. Asi mám zatmění ale nevím co stím. Pokaždé když vypnu PDA a klávesnici a opět to zapnu tak mě to píše AN a nemůžu se toho zbavit. Pouze pokud resetuji PDA tak to začne psát v CZ. To tedy nevím kde dělám chybu nebo co jsem zase vymastil. ops:
    Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

mam problem s klavesnici a Acerem n10. Klavesni se detekuje, ale funguji jen ketere klavesy (enter, sipky, funkce). Zato normalni znaky to bere, prestoze PDA pipa ze prijalo stisk. Naistalova a nastaveny mam IMHO vse dobre.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Promiňte ale zde došlo ke spletení pojmů - klávesnic. Klávesnice Universal Wireless Keyboard má ovladač na přiloženém CD a ten není zaměnitelný s žádným výše uvedeným. Vzkaz ninjovi - taky jsem se nechal touto diskuzí nachytat a naivně nainstaloval výše uvedený ovladač - ten je však určen jiné klávesnici (4 řadové, zatímco Universal má 5 řad kláves!)!!! Takže dekódování stisknutého tlačítka bylo velice chabé.....Když ony se ty klávesnice jmenují skoro stejně) ) )
    Stačilo nainstalovat správný ovladač a notebook zůstal v koutě, už ho mohu nahradit PDA - autorovi tématu tedy zvláštní dík, navnadil mne:yes:

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Universal Wireless keyboard firmy PalmOne aneb jak udělat z PDA malý notebook
    Od bergmann v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 20-09-2007, 14:06