Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lokalizace

stris (98)|9.1.2005 19:55
Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale jsem začátečník v oblasti PDA.
Zajímá mě lokalizace do češtiny u modelu PDA TOSHIBA e750wifi. Možná to chápu špatně, ale lokalizace se vyráví na OS, nebo na OS+Typ PDA? Hledal jsem lokalizaci na sunnysoft.cz a našel jsem tam lokalizaci, bohužel u ní jsou vypsány typy a můj model tam není, takže předpokládám, že na e750 prostě čeština není. Jestli to chápu špatně, opravte mě prosím.
Dále mám na PDA Win2003, koukal jsem ale na ASUSe u známého, který už tam má Win2003SE. Měla několik věcí navíc, které se mi docela líbily a tak jsem hledal. Otázka zní: dá se na e750ku sehnat Win2003SE? Kolik tato verze stojí? Gooorila
PavelR. (2184)|9.1.2005 20:37
[QUOTE="gooorila"]
Zajímá mě lokalizace do češtiny u modelu PDA TOSHIBA e750wifi. Možná to chápu špatně, ale lokalizace se vyráví na OS, nebo na OS+Typ PDA? [/QUOTE]

... velká lokalizace (tj. včetně překladu UI) se připravuje vždy na každé zařízení zvlášť, a to včetně jednotlivých ROM verzí. Bude-li použita lokalizace na jiném PDA než pro jaké je určena, může fungovat OK (minimálně ale nebudou přeloženy všechny aplikace, které se u jednotlivých PDA vždy liší) a je také možné očekávat další problémy. Chce to vždy vyzkoušet. Malá lokalizace (tj. jen CZ klávesnice) by měla fungovat OK na všech PDA pro daný OS. Další info zde.

[QUOTE]
Otázka zní: dá se na e750ku sehnat Win2003SE? Kolik tato verze stojí? [/QUOTE]

... myslím, že ne.

PavelR.