Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Lokalizace

Nováček
    Registrace
    May 2006

Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale jsem začátečník v oblasti PDA.
    Zajímá mě lokalizace do češtiny u modelu PDA TOSHIBA e750wifi. Možná to chápu špatně, ale lokalizace se vyráví na OS, nebo na OS+Typ PDA? Hledal jsem lokalizaci na sunnysoft.cz a našel jsem tam lokalizaci, bohužel u ní jsou vypsány typy a můj model tam není, takže předpokládám, že na e750 prostě čeština není. Jestli to chápu špatně, opravte mě prosím.
    Dále mám na PDA Win2003, koukal jsem ale na ASUSe u známého, který už tam má Win2003SE. Měla několik věcí navíc, které se mi docela líbily a tak jsem hledal. Otázka zní: dá se na e750ku sehnat Win2003SE? Kolik tato verze stojí? Gooorila
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od gooorila
    Zajímá mě lokalizace do češtiny u modelu PDA TOSHIBA e750wifi. Možná to chápu špatně, ale lokalizace se vyráví na OS, nebo na OS+Typ PDA?
    ... velká lokalizace (tj. včetně překladu UI) se připravuje vždy na každé zařízení zvlášť, a to včetně jednotlivých ROM verzí. Bude-li použita lokalizace na jiném PDA než pro jaké je určena, může fungovat OK (minimálně ale nebudou přeloženy všechny aplikace, které se u jednotlivých PDA vždy liší) a je také možné očekávat další problémy. Chce to vždy vyzkoušet. Malá lokalizace (tj. jen CZ klávesnice) by měla fungovat OK na všech PDA pro daný OS. Další info zde.

Otázka zní: dá se na e750ku sehnat Win2003SE? Kolik tato verze stojí?
    ... myslím, že ne.

PavelR.

Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Lokalizace n30
    Od drozi_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-09-2007, 21:04
  2. lokalizace
    Od fofrnik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-12-2006, 19:18