Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

format sd-mmc card in win2003

xtra01_ce4you (36)|9.1.2005 01:51
Caues lidi, mam trochu problem!Existuje nekde we win2003 utilita ci aplikace na formatovani pamet.karty?Nikde sem to nenasel,resim to pres trial aplikaci Storage Tools.Potom taky nejsem schopnej pripojit PDA (Acer n30) s compem pres BT.Chce to po me passkey,ackoli pouzivam nezabezpecene spojeni a nikde sem zadny pristup kod nezadaval :o((
gard_ce4you (73)|9.1.2005 05:34
Zatim jsem videl w2003 pouze na serveru, ale formatovani by melo byt stejne jako na wxp. Tzn. kliknout v pruzkumniku pravym mysitkem na ikonu karty a kontextovem menu zvolit Format.

ad passkey: zadejte v PC i na PDA jakekoliv stejne cislo

Peter GARD
Suoraj (704)|9.1.2005 10:11
máš na mysli formátování karty v poketu? Pokud jo tak podrzet stylus na složce "Storage Card" a v menu je formátování...
neoxo (133)|9.1.2005 11:06
Tak na formátovanie pam. karty by som na tvojom mieste použil:
Pocket Mechanic

Suoraj (704)|9.1.2005 11:14
[QUOTE="neoxo"]Tak na formátovanie pam. karty by som na tvojom mieste použil:
Pocket Mechanic
[/IMG]
[/QUOTE]
Otázka byla ve win... Aplikací a utilit je samozřejmě moc...
xtra01_ce4you (36)|9.1.2005 15:03
[QUOTE="Suoraj"]máš na mysli formátování karty v poketu? Pokud jo tak podrzet stylus na složce "Storage Card" a v menu je formátování...[/QUOTE]

Jo,jo,to sem přesně myslel,v každym případě se mi to nedaří. Trochu tolerance bude potřeba, mám to teprv 2 dny:D Když vlezu do Settings, záložky System,vyberu memory,záložku Storage Card,tak mi to jen zobrazí info o pamětích, rozhodně tam ale stylus nevyvolává žádné kontext.menu.

Jinak jestli můžu,tak rozšířím počet otázek. Mám PDA připojeno přes USB 1.1 (což je mimochodem pěkně pomalej wopruz),a při kopírování se mi někdy vyskytne tenhle problém:V PC v Tento počítač vyberu Mobile device,proklikám se strukturou menu PDA do adresáře SD-MMC CARD, otevřu jí a kopíruju tam např. filmy(nebo mp3) z PC, který se nevejdou do RAM paměti.Dost často se mi ale zobrazí hláška, že na médiu není dost místa, i když byla karta předtím zformátovaná. Existuje nějaký jiný způsob kopírování do PDA?Není to zapotřebí dělat přes ActiveSync?Tam ale nevím,jak se nastaví místo,kam chci soubor nakopírovat...
Suoraj (704)|9.1.2005 15:39
v průzkumníku podržíš tapátko ......

Jsi docela šílenec, když kopíruješ filmy jinak než přez čtečku:D

Jde nastavit i synchronizace složky - teď ti ale nevím jestli tam jde místo složky dokumenty nastavit jiná - ve tvym případku karta. Pak by to bylo tak že bys na ploše měl složku (zástupce) a co bys do ní dal - to bz se při synchronizaci sesynchronizovalo;)
xtra01_ce4you (36)|9.1.2005 16:41
Už sem to vyřešil, místo čtečky sem použil dig.foťák, mátotiž naštěstí stejný formát karty :o))) A filmečky mi už tudíž jdou taky, je to fak super! Jen ještě musím nějak nenásilně a jednoduše pořešit, jak potlačit zhasnutí podsvícení displeje, nejspíš to zkusim přes nějakou utilitu, abych nemusel pořád do Settings. Není někde volně ke stažení česká lokalizace těch WinPC2003? Já sem sice v recenzi Aceru n30 četl na tomhle serveru, že by součástí balení mělo být i CD od SunnySoftu, ale nic takovýho sem v krabici neměl :(
neoxo (133)|9.1.2005 16:57
ano malo byť.
Mne sa tiež stalo, že som k Aceru n30 lokalizáciu nedostal ale stačilo sa ozvať u predajcu a o týždeň už bolo.
xtra01_ce4you (36)|9.1.2005 18:56
Jojo, taky se míním zítra přihálsit o svá práva, navíc to mám přes kámošovu firmu, takže věřím, že se do toho týpek taky trochu obuje, aby to bylo co nejdřív:D
rk_ce4you (33)|13.5.2005 13:16
Ná základě informací zde jsem také hledal, jak naformátovat mmc kartu a položku Format jsem nenašel. Postup: spustil jsem explorera, zvolil My Device a tak vyvolal kontextové menu nad SD-MMC Card. Byly tam pouze položky Cut, Copy, Rename, Delete, Send via e-mail a Beam File. Hledám špatně?

A ještě jak zjistím, který file system na flash kartě je?

Díky za informace
vahač.x (67)|24.5.2005 16:09
[QUOTE="Suoraj"]máš na mysli formátování karty v poketu? Pokud jo tak podrzet stylus na složce "Storage Card" a v menu je formátování...[/QUOTE]

Tak tím si nejsem jistý - pokud je myšleno v "Průzkumníkovi" PPC tak tam taková volba není; v "Nastavení - Paměť" taky nee ...

Tak nevím jak to bylo myšleno ... ?
vahač.x (67)|24.5.2005 16:11
[QUOTE="Suoraj"]v průzkumníku podržíš tapátko ......

Jsi docela šílenec, když kopíruješ filmy jinak než přez čtečku:D [/QUOTE]

Tapátko můžeš držet jak chceš ...

A jsem taky šílenec - nemám čtečku ... a nenapadá mně lepší způsob, jak dostat soubory na kartu ...
tribiani (95)|6.7.2005 20:44
na formátování SD karty musim doporučit skvělej prográmek Pocket Mechanic. Dá se s ním docela vyhrát a dost zjistit i o kartě
MilanSu (823)|31.1.2006 17:57
Mimochodem, kdyz formatuji SD kartu na PC mam moznost vybrat mezi FAT a FAT32. Pro instalaci WIN2003SE bylo nutno formatovat na FAT, mam to nechat a nakopirovat si svoje soubory nebo preformatovat na FAT32.

CILI OTAZKA ZNI :"FORMATOVAT KARTU NA FAT NEBO FAT32"