Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SimToolkit

hybo (3107)|12.8.2002 09:37
Tak a zase jedna otazka. Potrebujem SIM Toolkit pre PocketPC. Kedze mam XDA, predal som svoj telefon, ale potreba kukat, co nove v eBanke a platit ucty mi zostala. Ako na to ? Nechcem kalkulacku ani certifikat.
mmort7 (102)|12.8.2002 10:12
IMHO zatím neexistuje, máš asi na čas smůlu.
A je otázka jestli vůbec, protože SIM toolkit vyžaduje docela specifický přístup k SIM a jestli jsou ony fce v XDA vůbec podporovány.

hybo (3107)|12.8.2002 10:14
nekde jsem ale cetl, nebo to nekdo rikal,ze snad neco mozna asi prej existuje :-) no a jestli to XDA nezvlada, tak se rozcilim a vemu kalkulacku, uf :-(
Pavel Koza (4761)|12.8.2002 11:42
Tak schvalne, kdy to svoje milovany XDA venujes charite, a vratis se k osvedcene kombinaci PDA + phone[:D] Ja tipuju tak mesic... Nemoznost SIM toolkitu je urcite jen prvni krucek.
hybo (3107)|12.8.2002 12:16
hmm, no to asi ne, zatim jsem smiren s tim, ze kdyz nebude sim toolkit tak bude kalkulacka, tech par plateb mesicne mi nevadi, kalkulacku necham v praci a je to :-) zatim jsem spokojen, i kdyz jasne, ma to svoje problemy. v sobotu jsem si uz udelal usb synchro+power kabel abych mel nabijecku doma :-) a ted planuju udelat externi battery charger, abych mohl mit cestou na slovensko dost poweru :-) jinak 6 hodin MP3 a zustal jsem na cca 40% energie, v tom par SMSek, nejaky clanek, par pripominek. Vcelku to jde