Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket ICQ v češtině

Magua (98)|5.1.2005 20:43
Ahoj lidičky tak jsem se rozhodl taky něčím přispět tak když někdo budete chtít zde jsem přeložil DLL knihovnu pro Pocket ICQ do češtiny. Třeba se Vám to někomu bude hodit i když to použít v ENG umí používat určitě každý :-) Jen doufám že jsem neporušil nějaká práva protože jsem musel překreslovat i bitmapy protože nějaký text byl ve formě obrázků. Kdyžtak to nechám na Ce4you aby to smazalo a je to :-)
Zdenek Malinsky (9781)|5.1.2005 22:23
Proc jsi radeji neprelozil Agile? Umi vic, nez jen ICQ a jde na nem i diakritika.
Jinak nic proti Tobe a prekladu, spousta lidi to urcite oceni.
Ja jsem na radu jednoho recenzenta c4y vyzkousel Agile a Pocket ICQ sel pryc. Nejak ustali ve vyvoji a taky mi to porad padalo.
Šeba_oldd (1184)|5.1.2005 22:38
Supr - diky moc jdu to testnout A CHODI SKVELE :yes:
PavelR. (2184)|5.1.2005 22:41
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]spousta lidi to urcite oceni.[/QUOTE]

... ano, každá podobná aktivita se cení, zvlášť to překreslování bitmap muselo být časově náročné ... :) ...

PavelR.
Magua (98)|5.1.2005 22:46
ani mi nemluvte, jen mě štve pár věcí které se mi prostě v tom přeložit nepodařilo - jsou to sice prkotiny jako názvy skupin ale chtěl jsem to přeložit prostě celé :-)
Jinak díky za díky :-)
Zdenek Malinsky (9781)|5.1.2005 23:09
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="Zdenek Malinsky"]spousta lidi to urcite oceni.[/QUOTE]

zvlášť to překreslování bitmap muselo být časově náročné ... :) ...

PavelR.[/QUOTE]
To urcite. Ja bych s tim po chvilce asi prastil o zed. Takova piplacka.
:mad:
TheMelin (1642)|6.1.2005 00:19
Sqelá práce;)
TheMelin (1642)|6.1.2005 01:55
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Proc jsi radeji neprelozil Agile? Umi vic, nez jen ICQ a jde na nem i diakritika.
Jinak nic proti Tobe a prekladu, spousta lidi to urcite oceni.
Ja jsem na radu jednoho recenzenta c4y vyzkousel Agile a Pocket ICQ sel pryc. Nejak ustali ve vyvoji a taky mi to porad padalo.[/QUOTE]

Mno nevím.Testovali jsme s kamarádem Agile a pokud já z orig. ICQ poslal zprávu na Agile, tak nedošla.Opačně to chdí.
Bylo to Agile 3 beta..
TheMelin (1642)|6.1.2005 01:57
[QUOTE="Magua"]ani mi nemluvte, jen mě štve pár věcí které se mi prostě v tom přeložit nepodařilo - jsou to sice prkotiny jako názvy skupin ale chtěl jsem to přeložit prostě celé :-)
Jinak díky za díky :-)[/QUOTE]

Nejsem si jist,ale nejsou názvy skupin uloženy na serveru pro každého usera zvlášť?Jaké si vytvoří,takové tam bude mít.
Suoraj (704)|6.1.2005 08:32
zrovna ICQ je jeden z mála programů, který jde zvládnout i bez znalosti jazyka cizého;) Nechť tvá snaha i nadále své plody přináší - např MultiIE atd. :D
Šeba_oldd (1184)|6.1.2005 10:05
[QUOTE="Suoraj"]zrovna ICQ je jeden z mála programů, který jde zvládnout i bez znalosti jazyka cizého;) Nechť tvá snaha i nadále své plody přináší - např MultiIE atd. :D [/QUOTE]
No nevím - zdali je toto vhodne podekovani za snahu - jinak multiIE je castecne pršelozeno - diky kolegovi Crusaderovi. ¨
ZDE možna to chce misto kritiky někdy více hledat.
Suoraj (704)|6.1.2005 10:13
Ale já nic NEKRITIZOVAL!!!! Ba "pochválil sem" !!!
Miloš Strouhal (3997)|6.1.2005 10:33
Je to super, doufám že ti to nedá a přeložíš nám ještě i jiné, hojně používané prográmky! ;) Jinak díky ti za výběr ICQ, Agile je sice novější, ale pro MDÁčkaře je to hotová tragédie, jelikož při každém telefonátu dojde k odpojení, a po ukončení hovoru se již nepřipojí.. :?
xhladi07 (525)|6.1.2005 15:46
[QUOTE="TheMelin"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]Proc jsi radeji neprelozil Agile? Umi vic, nez jen ICQ a jde na nem i diakritika.
Jinak nic proti Tobe a prekladu, spousta lidi to urcite oceni.
Ja jsem na radu jednoho recenzenta c4y vyzkousel Agile a Pocket ICQ sel pryc. Nejak ustali ve vyvoji a taky mi to porad padalo.[/QUOTE]

Mno nevím.Testovali jsme s kamarádem Agile a pokud já z orig. ICQ poslal zprávu na Agile, tak nedošla.Opačně to chdí.
Bylo to Agile 3 beta..[/QUOTE]

Ja mel podobny problem se symbianem. Kamosi, co maji nejaky ST ICQ pro symbian mi na agila neposlou zpravu. Na original ICQ to chodi v pohode. Nemate s tim nekdo podobne zkusenosti? Ja bych pouzival agila, je lepsi, ale proste mam spoustu lidi na symbianu a tak je to pro me nepouzitelne...
Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2005 15:56
Me Agile funguje sqele, chodi i diakritika. Jediny problem byl u bratra na PC. Nechodily mu ode mne zpravy, ale chtelo to jen spravne nastavit Mirandu (nebo Mirindu).
xhladi07 (525)|6.1.2005 15:58
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Me Agile funguje sqele, chodi i diakritika. Jediny problem byl u bratra na PC. Nechodily mu ode mne zpravy, ale chtelo to jen spravne nastavit Mirandu (nebo Mirindu).[/QUOTE]

V cem to bylo? Co se muselo nastavit v mirinde :))
Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2005 16:20
[QUOTE="xhladi07"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]Me Agile funguje sqele, chodi i diakritika. Jediny problem byl u bratra na PC. Nechodily mu ode mne zpravy, ale chtelo to jen spravne nastavit Mirandu (nebo Mirindu).[/QUOTE]

V cem to bylo? Co se muselo nastavit v mirinde :)) [/QUOTE]
Ja nevim a bracha si taky nevzpomina-je to uz skoro 2 mesice. Z mirindy v PC na agile v pda to chodilo, ale z agile na mirindu ne. Asi to bylo v nastaveni, protoze kamos ma v pc taky mirindu a vzdy nam to behalo dobre.
Pro Symbian existuje taky Agile Messenger 3, pry to je jedna z nejlepsich symb.aplikaci.
TheMelin (1642)|6.1.2005 16:39
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="xhladi07"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]Me Agile funguje sqele, chodi i diakritika. Jediny problem byl u bratra na PC. Nechodily mu ode mne zpravy, ale chtelo to jen spravne nastavit Mirandu (nebo Mirindu).[/QUOTE]

V cem to bylo? Co se muselo nastavit v mirinde :)) [/QUOTE]
Ja nevim a bracha si taky nevzpomina-je to uz skoro 2 mesice. Z mirindy v PC na agile v pda to chodilo, ale z agile na mirindu ne. Asi to bylo v nastaveni, protoze kamos ma v pc taky mirindu a vzdy nam to behalo dobre.
Pro Symbian existuje taky Agile Messenger 3, pry to je jedna z nejlepsich symb.aplikaci.[/QUOTE]

Ano měl jsem ho na P900 a nemohu si stěžovat.Je vidět, že i free aplikace mohou být nej.
Kája_oldd (759)|6.1.2005 23:01
Ahojky, chtěl bych se zeptat (možná i trochu OT), s jakým programem vytahujete texty z aplikací pro překlad (nj, berte mě jako lamu:D )?
Any_ce4you (23)|7.1.2005 14:17
[QUOTE="Magua"]Ahoj lidičky tak jsem se rozhodl taky něčím přispět tak když někdo budete chtít zde jsem přeložil DLL knihovnu pro Pocket ICQ do češtiny. Třeba se Vám to někomu bude hodit i když to použít v ENG umí používat určitě každý :-) Jen doufám že jsem neporušil nějaká práva protože jsem musel překreslovat i bitmapy protože nějaký text byl ve formě obrázků. Kdyžtak to nechám na Ce4you aby to smazalo a je to :-)[/QUOTE]
Chodi to dik Any
Crusader_ce4you (624)|7.1.2005 14:31
Tento týden je na Handango free week aplikace IM+. Je to něco jako agile "all in one". Proč nezkusíte tu?? Já ji jeden čas používal a jediné co mi na ní vadilo bylo, že neměla plug-in do Today obrazovky (to ale ICQ nemá taky). Tak rychle stahujte, protože od pondělka už to zase free nebude.
Potom dejte vědět, jak jste s tím spokojeni .
Crusader_ce4you (624)|7.1.2005 15:27
Tak se omlouvám. Free verze na Handango obsahuje jenom MSN, Yahoo a Jabber klient. Oni dali free tu lehci verzi bez ICQ.
Laca (154)|8.1.2005 01:24
[QUOTE="Magua"]... Třeba se Vám to někomu bude hodit ...[/QUOTE]
Diky, perfektne to funguje. ;)
Laca