Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II a Parrot CK3100

Tugof (79)|5.1.2005 18:57
Prosím o radu jak donutit spolupracovat tyto dva přístroje. S nokii 6230 parrot funguje normálně, ale s mým novým MDA II ne. Spárovat jdou normálně, ať zvolím Windovs CE nebo i General tak se to po spárování nespojí. Píše to connecting a potom (skoro hned) connection failure. Na display Parrotu je napsáno MDA Headset.
Pavel Koza (4761)|5.1.2005 20:56
Zkusil bych se tady v sekci Phone Edition porozhlednout po slove Bluetooth. MDA II ma totiz se starsim firmwarem s BT velke problemy. Jakou verzi FW mate?
ciselko (68)|5.1.2005 21:24
ja mam podobny problem, dokazem sparovat zariadenia, avsak vyuzitie parrotu je len na 20 %, cize ako klasické handsfree, ziadne synchronizacia, ziadna moznost hlasoveho vytacania, nic, len klasicke handsfree, som z toho velmi sklamany, ak by niekto vedel, ako na to, bol by som rad...
a este nieco, v kancelarii pouzivam BT handsfree od nokie a ked sparujem aj toto zariadenie s MDA II, tak potom mi uz nefunguje PARROT, mozem mat sparovane s MDA II bud PARROT alebo NOKIA... smola
Tugof (79)|5.1.2005 21:52
Verze ROM v MDA II je 1.60.00WWE verze Win CE je 4.20.0 (Build1352). Version v Parrotu je 4.03. Sekci Phone Edition jsem nenašel :( .
ciselko (68)|5.1.2005 21:55
ja mam parrot upgraded na 4.05, MDA II mam ROM 2.06...
ale stale su tam problemy s BT, myslim, ze nejaky patch do MDA II by pomohol... uz som aj nejake skusal z xda-dev ale nemam cas sa s tym moc hrat, ale ani raz sa mi nepodarilo zosynchronizovat kontakty do parrotu
Tugof (79)|5.1.2005 22:10
Synchronizaci kontaktu bych ani nepotřeboval, všechny kontakty jsem do parrotu poslal bluetooth vizitkama z nokie 6230, trvalo to asi 2 hodiny, ale jsou tam. Jen kdyby tim slo alespon volat :(
ciselko (68)|5.1.2005 22:12
no z mojich skusenosti ti poviem, ze kazdy s pripojenych telefonov sa synchronizuje samostatne, cize kontakty z ineho sync mobilu ti nepomozu aj keby si sa pripojil s MDA
Tugof (79)|5.1.2005 22:18
To si myslím, že není pravda. V parrotu se přeci zvolí kterej seznam se má používat, zda z mobilu (pak je zapotřebí ta synchronizace) nebo ten přmo parrotu a ten tam mám. Ale je to jen teorie.
ciselko (68)|5.1.2005 22:20
tak to som si neni isty, kde je tam moznost vybrat telefonny zoznam?
idem do auta a pozriem to...