Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Media Player - po upgradu neprehrava *.mp3

elit (168)|5.1.2005 16:49
Stahnul jsem si ze stranek www.hp.com aktualizaci pro svuj IPAQ. Probehla aktualizace Windows Media Player z verze 9.0 na verzi 10. Od te doby mi to pri pokusu prehrat jakykoliv soubor ve formatu *.mp3 nahlasi, ze soubor je bud porusen ci, ze WMP nepodporuje uvedeny format. Poradi nekdo co s tim?
elit (168)|17.1.2005 22:03
Takze nikdo nevi? Psal jsem i na podporu na HP a nidko neodpovedel.
Suoraj (704)|18.1.2005 00:15
Na otázku otázkou - je nutný, vhodný, dobrý mít jako přehrávač mp3 poměrně primitivní WMP? Jako umět by to měl - o to se nepřu ale mp3 ... na něm...:sarcastic:
Pavel Koza (4761)|18.1.2005 07:45
[QUOTE="elit"]Stahnul jsem si ze stranek www.hp.com aktualizaci pro svuj IPAQ. Probehla aktualizace Windows Media Player z verze 9.0 na verzi 10. Od te doby mi to pri pokusu prehrat jakykoliv soubor ve formatu *.mp3 nahlasi, ze soubor je bud porusen ci, ze WMP nepodporuje uvedeny format. Poradi nekdo co s tim?[/QUOTE]

Zkousel jsem i hledat, ale nic... Zkuste HW reset a pokud to bude delat, zavolejte na linku HP supportu. Pokud je to rozsireny jev, budou o tom vedet.
elit (168)|18.1.2005 07:56
Dekuji
elit (168)|14.3.2005 16:15
Delsim neuzivanim se mi vybila bateria coz melo za nasleedek hard reset. Ted to jiz funguje jak ma :)
Miloš Strouhal (3997)|14.3.2005 19:04
[QUOTE="Suoraj"]Na otázku otázkou - je nutný, vhodný, dobrý mít jako přehrávač mp3 poměrně primitivní WMP? Jako umět by to měl - o to se nepřu ale mp3 ... na něm...:sarcastic: [/QUOTE]Co ti na něm vadí? Máš snad v MDA II WMP10, že tvrdíš že je tak špatný? Říkej si co chceš,ale mě právě WMP10 na přehrávání mp3 a wma naprosto vyhovuje. Umí přesně to co potřebuji aby uměl,a umí to dobře. A to co neumí mi nechybí, jelikož bych to nevyužíval..
elit (168)|15.3.2005 07:33
[QUOTE="xp"][QUOTE="Suoraj"]Na otázku otázkou - je nutný, vhodný, dobrý mít jako přehrávač mp3 poměrně primitivní WMP? Jako umět by to měl - o to se nepřu ale mp3 ... na něm...:sarcastic: [/QUOTE]Co ti na něm vadí? Máš snad v MDA II WMP10, že tvrdíš že je tak špatný? Říkej si co chceš,ale mě právě WMP10 na přehrávání mp3 a wma naprosto vyhovuje. Umí přesně to co potřebuji aby uměl,a umí to dobře. A to co neumí mi nechybí, jelikož bych to nevyužíval..[/QUOTE]


Souhlas.