Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace certifikatu, asociace souboru, problem s ICQ

Vasek - FSC Loox 720 (3)|5.1.2005 15:08
Dobry den,
mam FSC Pocket Loox 720 a chtel bych se optat na:

1) Jak nainstaluji certifikat (el. podpis od CA Czechia)
2) Jak priradim/ asociujuji soubory s dannym programem
3) Registrace pres orig. ICQ klienta skonci chybou. Jak jej spustim, popr je nejaka alternativa (mel by mit staly adresar a ne ze budu muset kopirovat vzdy ICQ cislo nekoho do adresare.

Chtel vsem podekovat za odpovedi

Pekny den, Vasek-Litomysl
Valheru_ce4you (68)|7.1.2005 11:21
[QUOTE="Vasek - FSC Loox 720"]Dobry den,
mam FSC Pocket Loox 720 a chtel bych se optat na:

1) Jak nainstaluji certifikat (el. podpis od CA Czechia)
2) Jak priradim/ asociujuji soubory s dannym programem
3) Registrace pres orig. ICQ klienta skonci chybou. Jak jej spustim, popr je nejaka alternativa (mel by mit staly adresar a ne ze budu muset kopirovat vzdy ICQ cislo nekoho do adresare.

Chtel vsem podekovat za odpovedi

Pekny den, Vasek-Litomysl[/QUOTE]
Jak priradim/ asociujuji soubory s dannym programem
tohle by mne taky zajimalo
Pavel Koza (4761)|7.1.2005 12:41
1. Ja certifikat instaloval tak, ze na nej v Exploreru tapnu, ono mi to napise, jestli ho chci instalovat a ja dam ano.
2. PocketTweak
3. Mam pocit, ze registrovat se musite na desktopu, vse ostatni uz na PDA jede bez problemu. Jinak lidi si dost pochvaluji Agile Messenger
Valheru_ce4you (68)|7.1.2005 18:13
[QUOTE="Pavel Koza"]1. Ja certifikat instaloval tak, ze na nej v Exploreru tapnu, ono mi to napise, jestli ho chci instalovat a ja dam ano.
2. PocketTweak
3. Mam pocit, ze registrovat se musite na desktopu, vse ostatni uz na PDA jede bez problemu. Jinak lidi si dost pochvaluji Agile Messenger[/QUOTE]
Dik Zas sem chytrejsi :)
Kája_oldd (759)|17.1.2005 22:56
měl bych menší problém s PocketTweakem-na mém MyPalu 620 jsem ho nainstaloval na kartu, avšak jediné, co se po instalaci změnilo, že v místě instalace přibily soubory ptweak.cpl a ptweak.html s nápovědou, avšak nikde jinde ani ň-tak nevím, kde může být problém;)
Suoraj (704)|18.1.2005 00:24
[QUOTE="Vasek - FSC Loox 720"]Dobry den,
mam FSC Pocket Loox 720 a chtel bych se optat na:

1) Jak nainstaluji certifikat (el. podpis od CA Czechia)
2) Jak priradim/ asociujuji soubory s dannym programem
3) Registrace pres orig. ICQ klienta skonci chybou. Jak jej spustim, popr je nejaka alternativa (mel by mit staly adresar a ne ze budu muset kopirovat vzdy ICQ cislo nekoho do adresare.

Chtel vsem podekovat za odpovedi

Pekny den, Vasek-Litomysl[/QUOTE]


2) podržíš na tom souboru "ťapátko/open vith a pak už vybereš ze složky windows nebo z program files příslušný exáč... ;)
Pavel Koza (4761)|18.1.2005 07:44
[QUOTE="Kája"]měl bych menší problém s PocketTweakem-na mém MyPalu 620 jsem ho nainstaloval na kartu, avšak jediné, co se po instalaci změnilo, že v místě instalace přibily soubory ptweak.cpl a ptweak.html s nápovědou, avšak nikde jinde ani ň-tak nevím, kde může být problém;) [/QUOTE]

Koukal jste do Settings? .CPL neni program ale aplet.
koule_ce4you (2)|21.1.2005 09:34
Vite nekdo jak na certifikat: xxxx.crt (ta zpropadena koncovka). Kdyz prejmenuji na xxxxx.cer, spravne se mi chce zpustit pridani certifikatu, ale skonci to samozrejme s chybou.