Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

InterWrite Recognizer-nefungují některé znaky

mad2707 (70)|5.1.2005 07:34
Vážení,
jsem asi jeden z mála mohykánů, kteří si nezvykli na "vyťukávání" písmenek ze SW klávesnice a používá InterWrite Recognizer. K mému údivu mi v poslední době nefungují některé znaky - jedná se o písmeno "t" a znaménko "+" (oba mají společné tahy). Nejsem si jist, ale problém nastal po nainstalování nové verze češtiny od SunnySoftu. Setkal se někdo s podobným problémem? Co se dá dělat (HR s následnou obnovou nepřineslo kýženou změnu)?
jumbo77 (37)|5.1.2005 07:54
No hurá, už jsem myslel, že jsem blázen jen já! :o) Stalo se mi přesně tohle. Dřív jsem psal T jako křížek dvěma tahy (kupodivu), teď musím psát T jako číslo 7 v "abc".
mad2707 (70)|5.1.2005 08:14
Sláva, ono to funguje - t jako 7. ale co to +?
Dell_ce4you (48)|5.1.2005 08:42
"+" = "k" v casti pro cisla
Dominique (151)|6.1.2005 22:50
No ... :) To je maso :) Nektery znaky me vubec fascinujou...


Daj se nejak v interwirte psat hacky?


(btw: interwrite rulezz :) )
Dell_ce4you (48)|7.1.2005 10:51
pismeno + "\" v casti pro cisla
Zdenek Malinsky (9781)|7.1.2005 11:45
[QUOTE="Dominique"]No ... :) To je maso :) Nektery znaky me vubec fascinujou...


Daj se nejak v interwirte psat hacky?


(btw: interwrite rulezz :) )[/QUOTE]
Koukni do helpu, je to tam popsane. Myslim, ze "/" a "v" v casti pro cisla a pak pismenko, nad kterym ma byt. Da se i nastavit casova prodleva.
Me to nikdy na plosce psat moc neslo-ani jedno ze 3 moznosti=interwrite, transcriber a graffiti nebo jak se to jmenovalo. Rychlejsi bylo a davam ted prednost softklavesnici a pro delsi psani mam externi.
DiGi (28)|7.1.2005 11:47
http://www.sunnysoft.cz/clanek.php?clanekid=4

Dole máš obrázky ;) Čárky nad písmenky (á é í ...) jdou psát přímo nad písmenko (pokud se trefíš :) )