Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPRS spojeni pres SE K700i

Nukem (41)|4.1.2005 14:20
Nasledujici problem neni ani tak moc zavazny, protoze mi GPRS funguje, ale je trochu zvlastni.

V Nastaveni pripojeni mam vytvoreny profil TM CZ GPRS. Na obrazovce Dnes dam vytocit spojeni (ikonka od SPB GPRS Monitoru), PDA se spoji s mobilem, ale nic nevytoci. Stejne tak se to chova, kdyz dam spojit primo z Nastaveni pripojeni.

Kdyz ale otevru BT managera, tam zvolim Dial-up, kde vyberu profil TM CZ GPRS (ten samy, ktery jinak nechodi), tak se v pohode spojim.

Tento problem nastal v okamziku, kdy jsem presel z SE T610 na SE K700i. S T610 to fungovalo (a funguje) i z obrazovky Dnes. PDA je iPAQ h5450 s PPC2002.
Zdenek Malinsky (9781)|4.1.2005 14:47
Potrebujes ten gprs monitor? Ty nemas pausal unlimited? Pokud ano, tak je monitor myslim zbytecny.
Problem mozna bude u K700. Mam Z600 a vse OK, ale na prazskem setkani se to tam nastavovalo asi 2 hodiny. V tom retezci +gdcont..... se musi nekam pridat z. Uz nevim presne, ale nekde v diskusich si to urcite nejdes.
Pokud to s 610 behalo dobre, nech si ji na surfing, dej do ni Partner kartu s gprs unlimited a K 700 pouzivej na volani s hlavni SIM.
Nukem (41)|4.1.2005 16:16
Jak rikam, neni to tak strasne, holt udelam nejake to kliknuti navic. Jen me spis zajimalo, kde je chyba. Ohledne toho scriptu. V tom to asi nebude, protoze script je v profilu, ktery se pouziva pri obou zpusobech vytaceni.

Jinak GPRS nepouzivam zase tak casto, abych si musel porizovat unlimited, takze mi staci tech 5 MB zdarma ve 200Kc pausalu.