Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 85 z 85

Téma: V cem acera nosit

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

To sem z toho jelen..sem se predtim prekoukl, kdyz pagino psal PLTK10, to "K" mi nejak uniklo.., ovsem co me jeste vice prekvapilo, ze zatimco v internetovem obchode Case Logic ho maji za 229, tak v Czech Computer ho maji za 186 Kc s DPH, dodaci doba narozdil od PLT10 je nikoli neznama, ale 2 dny, tak doufam, ze to znamena, ze ho mit jeste budou..tak to jdu otestovat
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Tak, bylo to sice trochu za dlouho, ale po dvou tydnech se z oznaceni dodaci lhuta neznama promenila ve vyrizenou objednavku, takze mam PLT10 z czechcomputer za 122Kc..a reknete, ze to nekdo mel levnejsi!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od xkovi
    Tak, bylo to sice trochu za dlouho, ale po dvou tydnech se z oznaceni dodaci lhuta neznama promenila ve vyrizenou objednavku, takze mam PLT10 z czechcomputer za 122Kc..a reknete, ze to nekdo mel levnejsi!
    Tak by me zajimalo, jak by v nem sedel n35, protoze je asi o 1cm vetsi nez n30. A mas teda to kozene nebo nylonove pouzdro?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Předpokladam,ze mam to nylonove..vyzvedl m iho znamy..nemel sem cas tam skocit..a jeste sem ho nevidel..ale v tehle cene je tam to nylonove..
    Ovsem je zajimave,ze objednavku na nej sem po 2 tydnech zadne aktivity zrusil a objednal si to kozene za 186 s DPH,kde byla dodaci lhuta 2 dny..jenze po 3 dnech se ve stavu objednavky 2 dny zmenily na "dodaci lhuta neznama", kupodivu se ale objevilo na webu,ze je na sklade to nylonove PLT10..rychle sem ho objednal a objednavku na to kozene zrusil..
    Druhy den mi uz prisla vyzva k vyzvednuti
    Takze bud uz po 2 tydnech zapracovali na tom PLT10,nebo to spletli a zamenili ho s tim PLTK10(uz mi tam jednou prodali eurocase jineho typu nez sem mel ve fakture,byl temer totozny nazev,ale o 400kc drazsi,se mi vyplatilo ). At mi ale prodali jakykoli,vychazi VYRAZNE levneji nez pimo z e-shopu Case Logic..v tomto pripade i s postovnym je to v nem o 100% drazsi jak v CC!
    Na tvou n35 asi nepujde..koukni na rozmery pouzdra a napr. v sirce je pouzdro nepatrne uzsi jak samotna n30! Cili se to projevi pri zasunuti PDA dalsim snizenim tloustky..jestli je n35 o tolik tlustsi,asi budes muset koupit jine

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

xkovi:

Ja se spatne vyjadril, n35 je o 1 cm vyssi, ta sirka je cca stejna.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Mate nekdo zkusenosti s Krusell 75231-33-BCA na N35 ? Porad o nem premyslim, ale jelikoz nemam moznost ho nikde vyzkouset, tak vaham...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od RadimK
    xkovi:

Ja se spatne vyjadril, n35 je o 1 cm vyssi, ta sirka je cca stejna.
    Z recenze na ce4you na n35 sem vycetl rozmery 120 x 72 x 20, zde PLT10 by mel mit 12 x 7 x 2,5 cm,cili teoreticky to jde,ale bude to opravdu na doraz..nejsem si jist,zda to kozene je stejne,ale asi jo.. tak rozhodni sam,zda by ses "vesel"

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Stotožňuji se. Na N50 jsem si koupil original Acer Leather cover a totálně mě vytáčí, že se strašně špatně vyndává stylus. Nevím, kdo to vymýšlel, ale asi u toho hodně popíjel. Budu ho ihned měnit.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Mozes skusit napr. ine modely Krussel http://www.palmtopy.pl/?p0=5&p1=15&producer=21&model=32
    Su sice drahsie ale zaujimave.

Registrace
    Nov 2007

jamam ten Krusell Horizontic - a je v pohode.

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Jak vypnout Acera ?! §-(
    Od Blondak_s.r.o. v sekci Acer
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 17-10-2005, 21:49
  2. Jak rozebrat Acera n30?
    Od KENNY_FX v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-08-2005, 09:59
  3. Přetaktování Acera n10