Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: CZ Block Recognizer a Transciber

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Daji se nejak psat hacky v Block Recognizeru na MDA II? Mel jsem cestinu na Graffiti Palmu, tak bych rad psal stejne i na PocketPC. Da se to nejak? Je to muj nejoblibenejsi zpusob psani...
    A stejne tak bych taky rad cestinu do Transiberu (anglicky na nem mam docela uspesnost, ale prece jenom casteji pisu cesky ) - stacila by mi cestina bez diakritiky - na to staci databaze slovicek?!). A kdyz uz jsme o tech cestin - stejne jak do Transcibera, tak by se mi sikla cestina do IntelliPadu
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... ani jedna z CZ lokalizací nepodporuje české znaky v Transcriberu. Jak LEng tak IW umí CZ znaky v Letter Recognizeru plus k LEngu se dodával u většiny zařízení i PenReader, což je další SW na rozpoznávání psaného písma ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Hmm, tak PenReader jsem jese nevidel - se mrknu... Letter Recognizer sice cesky umi, ale neni to muj styl - vubec se mi pres to dobre nepise... A ceskou diakritiku do toho Block Recognizeru?!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... také ne, opravdu jen Letter Recognizer nebo PenReader ...

PavelR.

Podobná témata

1. Block recognizer
    Od gashtan v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 11-11-2008, 07:58
  2. MDA Compact II vs Block Recognizer
    Od masch v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-11-2006, 09:21
  3. cesky block recognizer??