Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozšíření RAn u HP hx4700 na 128MB

k.karel_ce4you (147)|4.1.2005 00:42
Jak se zda tak lze vyměnou RAM chipu u hx4700 lze rozšiřit RAM na 128MB viz
http://www.pocketpctechs.com/detail.asp?Product_ID=I47-064-128RAM

200$ se mi za to davat nechce, ale když něco jde neni až takový problem si to udělat sám (měnit BGA umim), ale chtělo by to schéma 4700 nemate ho někdo. Idealně kompletní servisní dokumentaci.

USB Host a 128MB RAM jsou jedine věci, které mi u 4700 zatím chybí.
PavelR. (2184)|4.1.2005 08:09
[QUOTE="k.karel"]ale chtělo by to schéma 4700 nemate ho někdo. Idealně kompletní servisní dokumentaci.[/QUOTE]

... ano, to jsou věci, po kterých teď zrovna také toužím. Něco se už diskutovalo zde (poslední příspěvky s odkazem na www.ipaqdevelopers.com) ...

PavelR.
k.karel_ce4you (147)|4.1.2005 09:48
Znám, jsem členem, bohužel ne v příslušné placené kategorii v které bych měl ke schématům volný přístup.
Zkoušel jsem schémata vydolovat z jednoho developera, ale zatím bez úspěchu. Je to dán a oni mi všichni připadaji jako Mirkové Dušínové :)
PavelR. (2184)|4.1.2005 11:57
... ano, já jsem také registrován, ale jako neplatící člen mám přístup jen k materiálům, které mě zase až tak nezajímají. Pokud uspěješ, dej pls. vědět (alespoň k nahlédnutí) ...

PavelR.
k.karel_ce4you (147)|4.1.2005 17:41
Pokud uspěji tak tu někde vystavím odkaz, problem je, že mám kontakty na par členu ve spravné placené kategorii, ale jsou to vesměs "seveřané" (Dánsko,Švédsko) a ti neberou uplatky,mluví pravdu, nalezené mobily odevzdávají na policii, udávají své sousedy a hlavně mi nechtějí ty manuály poslat :) .
Nicméně, rád bych si rozšířil RAM na 128MB a to bez manuálu nepůjde a tak budu zkoušt štěstí dál.