Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Micro drive + LOOX - trága!

snoopy_ce4you (13)|3.1.2005 15:18
Lidičkové prosím, jaký máte zkušenosti Micro drivama v Looxíkách. Vytrhnul jsem ho ze Soňáka foťáka a vetknul do looxíka (před tím naformátil) a mám pocit, že se s tím Loox nějak moc trápí, pořád mydlí hlavičkama, celej Loox se tragicky zpomalí zkoušel jsem kopírovat - děs a hrůza. Jinak mám Microdrive Magicstore 2,2Gb/4200 ot. a LOOX 720.... Máte někdo podobně odpuzující zážitky????
termit_shw (55)|5.1.2005 14:44
Je možné ho napájat samostatně? Pokud ano tak by to myslim vyřešilo problem :D
snoopy_ce4you (13)|5.1.2005 23:15
nejde, zkoušel jsem to i v kolíbce - porád nic - stejnej problém - řešení MicroDrive nazpátek do foťáku, do looxíka 2GB Flash....;-]]
TheMelin (1642)|25.5.2005 10:15
Ahoj,
přemýšlel jsem o koupi větší karty.Zjistil jsem že 2GB microdrive je levnější než CF karta.Bohužel nemám žádné zkušenosti s microdrivema a ani jsem si nevšiml v popisu,že by ho někdo měl.
Sníží se nějak markatně spotřeba pocket pc? Přestane se disk po chvíli točit,když na něj nikdo žadný program nepřistupuje (snížila by se spotřeba).

Předem děkuji za jakékoliv odpovědi.
Dzejkob (286)|25.5.2005 10:28
Ja zkusenost mam a nesel bych do toho. Vydava to divny zvuky, je to pomaly a zere to vic baterii, takze bych si radsi priplatil za kartu :no:.
Pavel Koza (4761)|27.5.2005 13:53
[QUOTE="snoopy"]Lidičkové prosím, jaký máte zkušenosti Micro drivama v Looxíkách.[/QUOTE]

Uz si nevzpominam, jestli jsem svuj 1GB Microdrive zkousel i v LOOXovi, ale nikdy jsem zadne problemy obecne nepozoroval... Kdyz to nechate byt, dela to dlohodobe nebo to po chvili skonci?