Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Boj s BT

Bruczoun (30)|3.1.2005 14:06
Zdravim,
jsem novy majitel Loox 410 a koupil jsem si k nemu USB BT (udajne s podporou AS), bohuzel zatim se mi nepodarilo prijit na to, kde delam chybu v nastaveni.
Nemohl by vzniknout i clanek s takovouto tematikou?
Stejne tak bych rad vedel, jak si nasdilet pripojeni k internetu, abych mohl surfovat pres BT (hlavne teda icq...)

Diky moc
Bruczoun
ipf (2136)|3.1.2005 15:31
Podívej se sem a ještě sem.
ArnieX (272)|3.1.2005 15:36
jo a nebo sem
Bruczoun (30)|4.1.2005 11:27
Taxem s tim bojoval cely vecer, XP+SP2 jsou pekne s***e, pri kazdem restartu si nacpou vlastni ovladace do bt usb, musim to menit.

Co se mi nepovedlo, donutit bt serial port pracovat na jinem nez xp nastavenem portu, takze AS se nezdaril, musim pockat na kabel, abych mohl port zmenit v konfiguraci AS. Pokud nekdo vite, jak obejit potrebu kabeloveho pripojeni pri prvnim pouziti AS, prosim poradte. Zatim nesynchronizuju, pouze zalohuju na SD:(.

Pavel Koza (4761)|4.1.2005 15:11
[QUOTE="Bruczoun"]Taxem s tim bojoval cely vecer, XP+SP2 jsou pekne s***e, pri kazdem restartu si nacpou vlastni ovladace do bt usb, musim to menit.

Co se mi nepovedlo, donutit bt serial port pracovat na jinem nez xp nastavenem portu, takze AS se nezdaril, musim pockat na kabel, abych mohl port zmenit v konfiguraci AS. Pokud nekdo vite, jak obejit potrebu kabeloveho pripojeni pri prvnim pouziti AS, prosim poradte. Zatim nesynchronizuju, pouze zalohuju na SD:(.[/QUOTE]

Co mate za zarizeni? Jsem si temer jisty, ze zarizeni s WM2003 nepotrebuji kabel, ale staci infra. Myslim, ze jsem to nedavno zkousel. Nicmene s BT si nejsem jisty...
Bruczoun (30)|4.1.2005 15:16
Loox 410 pripojuju k desktopu, infra mam sice udelane, ale s velmi kratkym kabelem, takze to neni reseni, chtel jsem to rozchodit pres BT, protoze v dodavce nebyl synch.kabel (meli by mi ho dodatecne zaslat).

Asi mi nezbyde nez cekat na dodavku kabelu a pak v AS nastavit spravny port pro synchronizaci pres BT.

Br.
Pavel Koza (4761)|4.1.2005 15:21
To chapu, ale ja reagoval na to, ze potrebujete provest PRVNI pripojeni. A to by se zvladlo i pres kratky kabel, ne?
Bruczoun (30)|4.1.2005 15:24
jestli se mi bude chtit rozebrat desktop, zprovoznit infra:((( (vzpomnel jsem si, ze jsem ho pro delsi nepouzivani vytahnul z MB)

Jestli se mi bude chtit, tak to testnu.
Diky za tip