Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Začátečníci - alarm ...

PavelKa_ce4you (46)|3.1.2005 13:50
Zdravím celou PocketPC komunitu do nového roku !

Prošel jsem myslím už několíkráte skupiny diskuzí, a ač se rozhodně nepovažuji za IT analfabeta nenanšel jsem řešení na nefungující alarm.
Nechce se mi jít do registrů a nemyslím že jsem jediný komu to nepracuje.

Po 6letech ve stáji Palm je tato " banalita " zatím nej. problém na který jsem narazil. I když je tu pár dalších nejasností o kterých bych se rád něco dočet. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2005 14:44
Mozna by to chtelo byt trochu konkretni. Nejde nastavit, v zadany cas alarm nespusti apod.
PavelKa_ce4you (46)|3.1.2005 15:24
Je to stejné jako u dalších popisů tohoto problému, po nastavení alarmu v kalendáří, připomenutí v úkolech a bohužel i nastavení alarmu jako bůdíku v hodinách Loox ani nehlesne , teprv až ho znova zapnu tak se úkol atd. ukáže. Je tam nějaký problém lterý mají WCE03, již jsem našl nějaké diskuze ale vždy se tam odkáží na úpravu registrů ...

Dík dopředu za radu
ArnieX (272)|3.1.2005 15:41
tak si nahrajte nový zvuk jako wav něco strašnýho :D a když na tudej obrazovce kliknete na ty hodinky na hoře kde je datum tak si nastavte čas atd. a pak klikněte na vybrání zvuku a hlavně ten zvuk musí být delší a v adresáři windous mě to funguje ráno mě to budí do school :)
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2005 16:00
Koukni na horni systemovou listu vedle datumu, zda nemas u ikony reproduktoru x, to by byla hlasitost na nule a proto by to nebudilo.
Jinak start-settings-personal-sounds¬ification
-volume-system volume (neni v poloze silent?) enable sounds for events (warning...) by melo byt zaskrtnute
-notification - 1.remindeds (zde zvolit melodii) - 2.zaskrtnout play sound
Vyzkousej nebo prekontroluj. Ja pro dulezite alarmy a buzeni radeji mobil, protoze dela mnohem vetsi kraval.
kopec_ce4you (236)|18.9.2005 09:37
me to spravil prave ten zasah do registru a funguje to skvele. kdyz se primo nechces hrabat v registrech, tak tady je na to tweak (kterej ale udela to samy, lec s lepsim UI) http://www.pocketpcfreeware.com/en/index.php?soft=876
rmasek (43)|21.9.2005 12:36
ahoj docela dobrej je tweaks 2k2, kterej tam řeší nějaký tyhle problémy s wake up-em.


To že je vypnutej zvuk se dá vyřešit přes spb pocket plus, kde se dá s alarmem hodně vyhrát - dá se tam nastavit skoro všechno - rostoucí hlasitost, hlasitost alarmu vždy na maximum ( i když bude zvuk normálně vypnutej) opakování v seriích atd.

Nicméně je fakt pravda, že to MS zase jednou nevychytal :-(