Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync přes MS BT Radio (XP SP2)

xmaster (47)|3.1.2005 08:57
Podařilo se někomu???
Na pc funguje, ipaq se spáruje. Ale pokud pustím na hx4700 průvodce přidáním activesync v BT manageru, tak při výběru počítače to hodí chybu, že nejde zjistit podporované služby nebo počítač nepodporuje tento druh připojení. PC je nastaven v discovery režimu, takže je viditelný.
ArnieX (272)|3.1.2005 13:20
No mě to taky nešlo musíš odinstalovat service pak 2 a pak to bude fungovat přečti si článek tady na ce4you nebo na http://pda.site.cz.
xmaster (47)|4.1.2005 10:02
[QUOTE="ArnieX"]No mě to taky nešlo musíš odinstalovat service pak 2 a pak to bude fungovat přečti si článek tady na ce4you nebo na http://pda.site.cz.[/QUOTE]
To by určitě šlo, ale to není řešení. Navíc ten SP už mám integrovanej v instalaci. Na jiným stroji mi funguje upgrade ms ovladačů původními ovladači k zubu a pak se dá používat například widcomm. Nicméně na druhým stroji mi to nechtělo fungovat. Našel jsem ale pár návodů a ani jeden nejde. Vždycky se zaseknu, když chci přidat zástupce pro AS v BT manageru na ipaqu.
RStein (2012)|4.1.2005 10:54
[QUOTE="xmaster"][QUOTE="ArnieX"]No mě to taky nešlo musíš odinstalovat service pak 2 a pak to bude fungovat přečti si článek tady na ce4you nebo na http://pda.site.cz.[/QUOTE]
To by určitě šlo, ale to není řešení. Navíc ten SP už mám integrovanej v instalaci. Na jiným stroji mi funguje upgrade ms ovladačů původními ovladači k zubu a pak se dá používat například widcomm. Nicméně na druhým stroji mi to nechtělo fungovat. Našel jsem ale pár návodů a ani jeden nejde. Vždycky se zaseknu, když chci přidat zástupce pro AS v BT manageru na ipaqu. [/QUOTE]

BT stack Microsoftu je ve Windows XP prolezly chybami (nektere profily nepodporuje vubec, jine jsou nepouzitelne).

Nejdrive postupujte podle tohoto navodu v KB MS
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;883258

Pokud to nepomuze, deaktivujte MS BT Stack a nainstalujte Widcomm ovladace.
Pavel Koza (4761)|4.1.2005 15:16
Ted jsem dopsal svuj navod, i kdyz uznavam, ze je to dost alchymie a obcas se to chova slusne receno podivne... Schvalne, jestli tento muj postup zabere:)
RStein (2012)|4.1.2005 15:39
[QUOTE="Pavel Koza"]Ted jsem dopsal svuj navod, i kdyz uznavam, ze je to dost alchymie a obcas se to chova slusne receno podivne... Schvalne, jestli tento muj postup zabere:)[/QUOTE]

Dobra prace pavle :yes:
xmaster (47)|4.1.2005 16:57
Hezký návod, ale vypadá to, že hx4700 asi využívá jiný BT profil a né a né se k počítači připojit. Prostě nejde vytvořit ten zástupce v BT manageru. Zkoušel jsem i starší IPAQ 3870 s jiný USB modrým zubem na jiným počítači s MS BT stackem a efekt stejnej. Ale tam se mi povedlo "upgradovat" na widcom drivery.
Pavel Koza (4761)|5.1.2005 09:49
iPAQ h4705 jsem uz na XP se SP2 rozchazel IPFovi a fungovalo to... Az ke me dorazi, zkusim to jeste jednou. Nebo zkusim jiny iPAQ, koleguh h3970.
Pavel Koza (4761)|5.1.2005 09:55
Tak jsem zkusil ten iPAQ h3970 a stejnym postupem (napred pridat na desktopu a pak vytvorit ActiveSync spojeni) to proslo na prvni pokus... Ted mam na PDA zelenou ikonku a na desktopu dialog na vytvoreni partnershipu...
xmaster (47)|5.1.2005 12:12
[QUOTE="Pavel Koza"]Tak jsem zkusil ten iPAQ h3970 a stejnym postupem (napred pridat na desktopu a pak vytvorit ActiveSync spojeni) to proslo na prvni pokus... Ted mam na PDA zelenou ikonku a na desktopu dialog na vytvoreni partnershipu...[/QUOTE]
Jo a měl ten ipaq WM2003? Ta moje stará 3870 byla na todle upgradovaná.
Pavel Koza (4761)|5.1.2005 15:06
Ano, WM2003.
xmaster (47)|6.1.2005 09:29
Tak už se to povedlo.
Ihned po zapnutí počítače než sem jakkoliv sáhnul na BT, tak jsem na ipaqu dal přidat AS připojení v BT manageru a napoprvý se to chytlo. Pokud sem předtím třeba jen poklepal na bt ikonku na pc nebo byl připojenej přes bt modem, tak nebyla šance. :no: