Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: PocketRSS ve verzi 2.0.15

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

http://www.happyjackroad.net/pocketp.../pocketrss.asp

Těsně po Vánocích vypustila společnost Happy Jack Road novou verzi svého produktu PocketRSS (čtečka RSS zdrojů).

Vlastnosti:
    - možnost zobrazení jako plug-in do Today obrazovky
    - ukládání dat do databáze
    - uživatelsky definované zobrazovací módy (např. dynamické zobrazení podle klíčových slov)
    - Wizard na přidání/nalezeni RSS zdroje
    - podpora pro bez-stylusové čtení (pomocí D-Padu)
    - možnost stažení celého článku pro čtení v režimu off-line
    - možnost integrace s PocketBreeze
    - Podpora Windows Mobile 2003 SE (VGA, Landscape)
    - celkově nový "look-n-feel"

Možno zakoupit na Handango či PocketGear za cenu US$5.00.
    Verzi 2.0.15 si pak můžete stáhnout a zaregistrovat na výše uvedených firemních stránkách o produktu.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00040540_PocketRSS_k5C.gif 
Zobrazení: 55 
Velikost: 119.5 KB 
ID: 1087  
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

No to je pekne :-) predevcirem jsem to hledal, ale tedka nevim jak to nastavit, zkousel jsem treba www.pooh.cz/rss ale asi se tam musi napsat neco jineho ... poradi nekdo ? diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Programek vypada pekne, Pocket RSS ctecku shanim, takze ho urcite vyzkousim.
    Diky za upozorneni kolego
    Premyslim take, ze bych si napsal plug-in do Pocket Outlooku, protoze na desktopu pouzivam NewsReader integrovany s Outllookem. Newsy IMHO patri k emailu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Orbb
    No to je pekne :-) predevcirem jsem to hledal, ale tedka nevim jak to nastavit, zkousel jsem treba www.pooh.cz/rss ale asi se tam musi napsat neco jineho ... poradi nekdo ? diky
    RSS je format zalozeny na xml - ta Vase stranka je pouhy RSS agregator zobrazujici v html zpravy z ruznych rss kanalu.

Zkuste
    http://www.pooh.cz/default.asp?s=export&f=rss

nebo treba RSS meho blogu
    http://blog.vyvojar.cz/rene/Rss.aspx

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... na Handango píšou, že je to verze 2.0.16 ... ono je to ale jedno ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... na Handango píšou, že je to verze 2.0.16 ... ono je to ale jedno ...

PavelR.
    Je to 2.0.16..Možná,že než jsme koukli na Beecherův odkaz,vyšel upgrade
    Ale přijde mi takový pomalejší.Asi ho udělali zbytečně graficky nároční.Do teď jsem používal NewsBreak a toto svištělo :-D Mno vyzkouším a možná zakoupím.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Nainstaloval jsem si to na SD kartu a zamrzlo mi to při vytváření novéd PRDB databáze. Oživil jsem to až po přesunutí z SD karty
    Použito na LOOX720. Jinak se mi to zdálo také docela líné a poměrně i instalční CAB 1,7 MB velký :O

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Suhlas je to celkom pomale. NewsBreak je rychly ale chyba mi zase Today plugin co je moc sikovna vecicka

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Jeste se chci zeptat ... je nejaka moznost tyhle news stahnout do offline ? Mimo moznosti klikani na kazdy odkaz :_( zkousel jsem pocket rss a tam jsem to neobjevil, mozna v jinem programu ... poradi nekdo ? Neco jako je ve WorldOffline2 od sunnysoftaku ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jeste se chci zeptat ... je nejaka moznost tyhle news stahnout do offline ? Mimo moznosti klikani na kazdy odkaz :_( zkousel jsem pocket rss a tam jsem to neobjevil, mozna v jinem programu ... poradi nekdo ? Neco jako je ve WorldOffline2 od sunnysoftaku ...
    Vždyť Beecher psal: - možnost stažení celého článku pro čtení v režimu off-line. To je myslím to co chceš vědět

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nevíte zda se dá někde nastavit font.Nezobrazuje mi to korektně české znaky v Today V nastavení jsem to nenašel a nebo jsem slepej :sarcastic:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Vždyť Beecher psal: - možnost stažení celého článku pro čtení v režimu off-line. To je myslím to co chceš vědět
    tak to by me zajimalo jak se to dela, zkousel sem vselijake nastaveni a nikde nic, pokazde to pri kliknuti na odkaz zobrazi (pokousi se zobrazit) slozitou HTML stranku v prohlizeci

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

resi se to v jinem threadu ... je tam i navod

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=8662

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jelikoz jsem presel na WAD (Wisbar Advance Desktop) potrebuji nastavit velikost zobrazovaneho okna pro Pocket RSS. V nastaveni je mozne nastavit maximalne 125 pixelu, coz je pro zobrazeni v realVGA modu docela malo. Predtim jsem to mel jako soucast Pocket Breeze, takze tam to okno bylo podle velikosti okna PB.
    Nevite tedy nekdo jestli by to neslo uporavit v registrech, nebo nejaky napad.

P.S.: Ty hodnoty co jsou v nastaveni na vyber jsou pevne a nelze tam napsat vlastni hodnotu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Na strankach pisou pozue pro WM2002/2003. Jak je to s WM5 ???

Podobná témata

1. rozdíly verzí TT6 pro PDA
    Od Furbo v sekci TomTom
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-08-2007, 16:21
  2. Chyby ve verzi 5.xx
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-02-2006, 17:52