Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketRSS ve verzi 2.0.15

beecher (9270)|2.1.2005 21:58
http://www.happyjackroad.net/pocketpc/pocketrss/pocketrss.asp

Těsně po Vánocích vypustila společnost Happy Jack Road novou verzi svého produktu PocketRSS (čtečka RSS zdrojů).

Vlastnosti:
- možnost zobrazení jako plug-in do Today obrazovky
- ukládání dat do databáze
- uživatelsky definované zobrazovací módy (např. dynamické zobrazení podle klíčových slov)
- Wizard na přidání/nalezeni RSS zdroje
- podpora pro bez-stylusové čtení (pomocí D-Padu)
- možnost stažení celého článku pro čtení v režimu off-line
- možnost integrace s PocketBreeze
- Podpora Windows Mobile 2003 SE (VGA, Landscape)
- celkově nový "look-n-feel"

Možno zakoupit na Handango či PocketGear za cenu US$5.00.
Verzi 2.0.15 si pak můžete stáhnout a zaregistrovat na výše uvedených firemních stránkách o produktu.
00040540_PocketRSS_k5C.gif
Orbb_ce4you (58)|3.1.2005 17:20
No to je pekne :-) predevcirem jsem to hledal, ale tedka nevim jak to nastavit, zkousel jsem treba www.pooh.cz/rss ale asi se tam musi napsat neco jineho ... poradi nekdo ? diky
RStein (2012)|3.1.2005 17:29
Programek vypada pekne, Pocket RSS ctecku shanim, takze ho urcite vyzkousim.
Diky za upozorneni kolego;)
Premyslim take, ze bych si napsal plug-in do Pocket Outlooku, protoze na desktopu pouzivam NewsReader integrovany s Outllookem. Newsy IMHO patri k emailu;)
RStein (2012)|3.1.2005 17:34
[QUOTE="Orbb"]No to je pekne :-) predevcirem jsem to hledal, ale tedka nevim jak to nastavit, zkousel jsem treba www.pooh.cz/rss ale asi se tam musi napsat neco jineho ... poradi nekdo ? diky[/QUOTE]

RSS je format zalozeny na xml - ta Vase stranka je pouhy RSS agregator zobrazujici v html zpravy z ruznych rss kanalu.

Zkuste
http://www.pooh.cz/default.asp?s=export&f=rss

nebo treba RSS meho blogu:D
http://blog.vyvojar.cz/rene/Rss.aspx
PavelR. (2184)|3.1.2005 19:33
... na Handango píšou, že je to verze 2.0.16 ... ono je to ale jedno ...

PavelR.
TheMelin (1642)|4.1.2005 00:20
[QUOTE="PavelR."]... na Handango píšou, že je to verze 2.0.16 ... ono je to ale jedno ...

PavelR.[/QUOTE]

Je to 2.0.16..Možná,že než jsme koukli na Beecherův odkaz,vyšel upgrade ;)
Ale přijde mi takový pomalejší.Asi ho udělali zbytečně graficky nároční.Do teď jsem používal NewsBreak a toto svištělo :-D Mno vyzkouším a možná zakoupím.
psaf (81)|4.1.2005 09:36
Nainstaloval jsem si to na SD kartu a zamrzlo mi to při vytváření novéd PRDB databáze. Oživil jsem to až po přesunutí z SD karty :(
Použito na LOOX720. Jinak se mi to zdálo také docela líné a poměrně i instalční CAB 1,7 MB velký :O
ifco_ce4you (186)|4.1.2005 11:43
Suhlas je to celkom pomale. NewsBreak je rychly ale chyba mi zase Today plugin co je moc sikovna vecicka
Orbb_ce4you (58)|4.1.2005 22:43
Jeste se chci zeptat ... je nejaka moznost tyhle news stahnout do offline ? Mimo moznosti klikani na kazdy odkaz :_( zkousel jsem pocket rss a tam jsem to neobjevil, mozna v jinem programu ... poradi nekdo ? Neco jako je ve WorldOffline2 od sunnysoftaku ...
TheMelin (1642)|5.1.2005 00:23
[QUOTE="Orbb"]Jeste se chci zeptat ... je nejaka moznost tyhle news stahnout do offline ? Mimo moznosti klikani na kazdy odkaz :_( zkousel jsem pocket rss a tam jsem to neobjevil, mozna v jinem programu ... poradi nekdo ? Neco jako je ve WorldOffline2 od sunnysoftaku ...[/QUOTE]

Vždyť Beecher psal: - možnost stažení celého článku pro čtení v režimu off-line. To je myslím to co chceš vědět :cool:
TheMelin (1642)|5.1.2005 00:25
Nevíte zda se dá někde nastavit font.Nezobrazuje mi to korektně české znaky v Today :( V nastavení jsem to nenašel a nebo jsem slepej :sarcastic:
cubas_ce4you (419)|2.8.2005 21:39
[QUOTE="TheMelin"][QUOTE="Orbb"]Jeste se chci zeptat ... je nejaka moznost tyhle news stahnout do offline ? Mimo moznosti klikani na kazdy odkaz :_( zkousel jsem pocket rss a tam jsem to neobjevil, mozna v jinem programu ... poradi nekdo ? Neco jako je ve WorldOffline2 od sunnysoftaku ...[/QUOTE]

Vždyť Beecher psal: - možnost stažení celého článku pro čtení v režimu off-line. To je myslím to co chceš vědět :cool: [/QUOTE]

tak to by me zajimalo jak se to dela, zkousel sem vselijake nastaveni a nikde nic, pokazde to pri kliknuti na odkaz zobrazi (pokousi se zobrazit) slozitou HTML stranku v prohlizeci
mistm (477)|7.8.2005 08:24
resi se to v jinem threadu ... je tam i navod


https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=8662
TheMelin (1642)|17.9.2005 11:30
Jelikoz jsem presel na WAD (Wisbar Advance Desktop) potrebuji nastavit velikost zobrazovaneho okna pro Pocket RSS. V nastaveni je mozne nastavit maximalne 125 pixelu, coz je pro zobrazeni v realVGA modu docela malo. Predtim jsem to mel jako soucast Pocket Breeze, takze tam to okno bylo podle velikosti okna PB.
Nevite tedy nekdo jestli by to neslo uporavit v registrech, nebo nejaky napad.

P.S.: Ty hodnoty co jsou v nastaveni na vyber jsou pevne a nelze tam napsat vlastni hodnotu :(
MilanSu (823)|3.6.2006 00:25
Na strankach pisou pozue pro WM2002/2003. Jak je to s WM5 ???