Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Alternativa MS Outlook

JB_ce4you (5)|29.1.2002 19:09
Nevi nekdo o atelnative k Microsoft ActiveSync + MS Outlook, neco podobneho jako je HotSync u Palmu? Nemam moc velkou agendu a pri vedeni me zdrzuje a deprimuje slozitost celeho postupu. Mival jsem Palma a tam to bylo mnohem jednodussi a rychlejsi.
Michal Jelínek (220)|30.1.2002 19:32
Většinou si lidé stěžují na opačný problém, ale svého času byl s WinCE dodáván jen Schedule, či jak se to jmenovalo ... Ten je o dost jednoduší než Outlook, takže by to nemuselo trvat.
Jde možné sznchronizovat také s Lotus Notes, ale to asi není to pravé ořechové.
Skusil bych možná Outlook 97, nebo ten co je v instalaci Office 9X. Ten je možná ještě nižsí ...
Co je konkérně problém? Rychlost cynchronizace? Nebo snad moc položek? Stačí přeci vybrat co synchronizovat.
JB_ce4you (5)|30.1.2002 20:35
Konkretne to tezko vysvetlit, pocitadla jsou cela leta moje hobby a za celou dobu jsem prosel spousty software a MS Outlook 2000 to je na vedeni agendy pro cely svet ne pro skromneho, ne prave komunikativniho cloveka, nehlede na to, ze se vubec nelibi , snad jenom blba averze, nebo instinkt, protoze Word i Exel te same edice jsou preciznia a dela se mi s nimi dobre. Dekuji za odpoved, zkusim najit Shedule. Lotus Notes asi opravdu neni to prave :-)))
Matiz (4)|31.1.2002 22:39
Nekde jsem cetl o synchronizaci s jednoduchym Outlook Express. To by nestacilo?
Michal Jelínek (220)|1.2.2002 08:49
V Outlook Express snad nejsou kontakty atd.
Je pravda, že mě Outlook ze spousty důvodů taky nevyhovuje, ale mamé v práci Exchange servery a dostáváme přes něj úkoly, tak se proti tomu proudu blbě plave [:(]
JB_ce4you (5)|1.2.2002 19:53
dalsi varianta by mohla byt Intellisync 4.0 a Lotus Organize nizsi verze, ale min, 2.0, LO 1.0 byla jeste pro Win 3.1 tu mam, ale asi to nepujde synchronizovat snad uz se mi povede dneska stahnout ten IS ma to 11Mega a uz mi to dvakrat zamrzlo pred koncem, asi to je na blbym serveru.....at zijou experimenty....btw LOTUS jde synchronizovat s MS Outlook :-)))))))))