Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Necitlivý dotykový display

xhladi07 (525)|2.1.2005 17:27
Zdravim!

Po pulmesicnim pouzivani MDA jsem si v miste pro psani vybrousil plosku. Je to tam trochu podreny. Proto jsem si poridil folii. Takovou tu od sunnysoftu, kterou ma asi skoro kazdy. Folie se za mesic podrela neskutecnym spusobem a co mi hlavne bylo divny: v miste podreni byl display PDA strasne necitlivy! Tak jsem koupil novou, nalepil ale necitlivost pokracuje!! Uplne z toho vysiluju! Nemuzu psat a pri me frekvenci psani to je strasny!!

Nevite nekdo, cim by to mohlo byt? Neexistuje nejaka lepsi folie?

Diky....
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2005 17:48
[QUOTE="xhladi07"] Nemuzu psat a pri me frekvenci psani to je strasny!!

Nevite nekdo, cim by to mohlo byt? Neexistuje nejaka lepsi folie?

Diky....[/QUOTE]
O foliich je tu v diskuzich myslim dost, staci hledat.
Asi moc tlacis na pilu:D tedy stylus. Proc si nekoupis externi klavesnici, kdyz tolik pises???:? :O
xhladi07 (525)|2.1.2005 17:52
No, napisu 400 zprav (sms, maily) za mesic. Je pravda, ze trochu tlacim. Ale o foliich jsem nasel jednu diskuzi a tam se o zadne lepsi nikdo nezminoval. Ale jeste pohledam. Ja jen, jestli se nekomu nestalo neco podobneho...

Klavesnice je nepouzitelna, protoze rozdelavat klavesnici ve skole, v tramvaji, v aute je blbost...
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2005 18:05
[QUOTE="xhladi07"]
Klavesnice je nepouzitelna, protoze rozdelavat klavesnici ve skole, v tramvaji, v aute je blbost...[/QUOTE]
A co takhle micro keyboard? Nasadi se odspodu na PDA a pise se na ni myslim palci, jako sms na mobilu. XP ji myslim mel, zkus se ho SZ poptat.
xhladi07 (525)|2.1.2005 18:21
diiky, kouknu po tom... :-)
klubo (18)|2.1.2005 18:24
tak ten microkeyboard sem bohužel měl na 5450 a je to shit - aspoň teda ta od compaqu, absolutně žádný zdvih, vynechává, blbě se nasazuje, blbě to vypadá, je drahá a hnusná...už je pryč...potvora...fuj :O
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2005 18:29
[QUOTE="klubo"]tak ten microkeyboard sem bohužel měl na 5450 a je to shit - aspoň teda ta od compaqu, absolutně žádný zdvih, vynechává, blbě se nasazuje, blbě to vypadá, je drahá a hnusná...už je pryč...potvora...fuj :O [/QUOTE]
A neni to tim, ze je jen pro series h4100 a 2200?;)
klubo (18)|3.1.2005 18:34
neni, mrkni na http://www.hp.cz/handheldy/prislus/nastroje.htm, byla i verze pro 38xx,39xx,5xxx
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2005 19:17
[QUOTE="klubo"]neni, mrkni na http://www.hp.cz/handheldy/prislus/nastroje.htm, byla i verze pro 38xx,39xx,5xxx[/QUOTE]
Jasne, ale byl pozadavek, aby slo psat v tramvaji apod.,takze rozkladaci klavesnice nepripada v uvahu a tato hnusna a necitliva je asi jedine reseni. Ma MDA a ne HP, takze ani nevim, co by tam pasovalo.