Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Pocet SMS

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Koupil se ted motorolu a wm 2002 cz a na domovske strance se mi nezobrazuje pocet sms porad 0 i kdyz uz sem dostal hodne sms.nevite co s tim

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Bajac
    Koupil se ted motorolu a wm 2002 cz a na domovske strance se mi nezobrazuje pocet sms porad 0 i kdyz uz sem dostal hodne sms.nevite co s tim
    To je pocet novych sms, jeste neprectenych...

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Já jsem s tim měl taky problém. Když mi přišla SMS tak se mi nezobrazila v tom řádku jak tam je SMS, E-mail a MMS. Potom, když jsem přišel o češtinu a začalo to na mě mluvit Anglicky tak se mi vše zobrazovalo normálně. Z toho jsem zjistil, že asi v češtině nefunguje to počítadlo ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od jirkont
    Já jsem s tim měl taky problém. Když mi přišla SMS tak se mi nezobrazila v tom řádku jak tam je SMS, E-mail a MMS. Potom, když jsem přišel o češtinu a začalo to na mě mluvit Anglicky tak se mi vše zobrazovalo normálně. Z toho jsem zjistil, že asi v češtině nefunguje to počítadlo ...
    Funguje, jen to byla pravdepodobne nejaka malickost ve founu.

Podobná témata

1. pocet sms
    Od xunil_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-11-2010, 19:42
  2. Cestovny poriadok na Pocet PC - CPPPC
    Od markjag_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-09-2005, 16:57
  3. Pocet synchronizovanych zarizeni
    Od adamekma v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 7