Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hard reset

rene_ce4you (0)|1.1.2005 20:58
prosim jak se resetuje motorola MPx200 potrebuji ji dat do puvodniho
nastaveni nejde mi nainstalovat zaden soft ani hry jinak funguje. [EMAIL=null]99rk@atlas.cz[/EMAIL]
PavelR. (2184)|1.1.2005 21:11
... zkus se podívat sem nebo sem ...

PavelR.
rene_ce4you (0)|1.1.2005 21:43
diky za odkazy ale AJ neovladam tak dobre muzes mi popsat ktere tlacitka zmacknout dekuji predem , jsem novacek mpx mam od vanoc
PavelR. (2184)|1.1.2005 22:03
... vypni telefon, stiskni a drž modré tlačítko "Action", k tomu ještě stiskni a drž tlačítko On/Off. Obě tlačítka drž až do doby, kdy se ti objeví hlášení o tom, že bude proveden master reset. Po odsouhlasení se objeví ukazatel, který bude indikovat stav a postup celého procesu nicméně může se stát, že se tento ukazatel na nějaký čas "kousne". Je to normální stav a tudíž musíš být trpělivý a proces nepřerušovat až do doby, kdy nebude sám ukončen. V jedné z diskuzí na kterou výše odakzuji se píše, že po tvrdém resetu se z telefonu ztratí SW k foťáku a File Manager (tyto aplikace nejsou uloženy v ROM) a měly by být na CD popř. SD kartě (pokud se zde v ČR k tomuto telefonu dodává).

PavelR.
Zdenek Malinsky (9781)|1.1.2005 22:25
Bacha. Po hard resetu prijdes o cestinu a nahrat ji muzou jen v servisu. Mozna se pletu, ale takto to bylo v pripade Pinochia a jeho Motoroly na II.setkani v Male Upe.
Zdenek Malinsky (9781)|1.1.2005 22:38
Jeste k cestine. Vcera nebo predevcirem mel problem s jeji ztratou Cilous. Dnes mi psal, ze po
telefonatu se servismanem Motoroly se dozvedel, ze se to stava pri resetovani pristroje, ale toho si nebyl vedom. Zkuste se kluci s Motorolami domluvit a poradit mezi sebou.
Pinochio (424)|2.1.2005 12:26
Já jí měl a ČJ mi nahrály jen do WM 2002 ne do 2003 a navíc i když jsem jí vykopíroval z paměti a po HR nahrál zpět tak nechodila.