Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mizi tel. c., pridavaji se ID obrazky...

.::Richmond::. (48)|31.12.2004 14:09
Zdarec,
pres svatky jsem zacal pouzivat mda2 jako mobil a hned se mi stalo par "nehod" coz vyvrcholilo dnes - HR. Kdyz priradim ke jmenu obrazek tak se mi ulozi a vse je ok, ale po par hodinach pouzivani (par restartu) se mi sami pridavaji ty samy obrazky k jinejm cislum! Dalsi supr vec je ta ze kdyz si treba ve fotokontaktech pridam druhe cislo ke kontaktu a pak ho pozdeji zmenim tak se mi neukaze v kontaktech - tzn. ze se mi neukaze pri odesilani sms. No a dneska pri prichozim hovoru se mi pri prijeti proved sam HR. Jde s timhle neco delat nebo se mi to bude stavat v budoucnosti dal a je to normalni jev? Muze to delat PocketZenPhone nebo PhoneFixies?
.::Richmond::. (48)|8.1.2005 05:17
...aaaaa tak panove tu maji samy bezporuchovy windoze ;)
Suoraj (704)|8.1.2005 08:27
Teda chlape - takový horory po ránu:O Co máš za verzi rádia a ROM? Rozhodně Zen to nepůsobí - to druhý neznám.:? IA Caller je mrška, která i mne překvapila jinou fotkou u volajícího kontaktu...:D Nyní ale pohoda.
.::Richmond::. (48)|8.1.2005 12:37
[QUOTE="Suoraj"]Teda chlape - takový horory po ránu:O Co máš za verzi rádia a ROM? Rozhodně Zen to nepůsobí - to druhý neznám.:? IA Caller je mrška, která i mne překvapila jinou fotkou u volajícího kontaktu...:D Nyní ale pohoda.[/QUOTE]

Strucny popis Phone Edition Fixies
Nevim jak zjistit verzi rom, tak aspon ty cisla co se objevujou pri resetu :sarcastic:
R 1.10.00
G 1337.18
D 1.60.00 WWE
Vcera sem do mda narval vse co potrebuju a udelal zalohu (sim mam v rock stable dedeckovi t68:!: ) a dnes ho zase zacnu pouzivat jako mobil ale beda, beda jestli udela kravinu!
Miloš Strouhal (3997)|8.1.2005 16:15
[QUOTE=".::Richmond::."]
Nevim jak zjistit verzi rom, tak aspon ty cisla co se objevujou pri resetu :sarcastic:
R 1.10.00
G 1337.18
D 1.60.00 WWE
[/QUOTE]
Dle tvé ROM a Rádia usuzuji že máš hodně starou ExtROM ve které je nějaká problémová verze CallerID. Určitě by se vyplatilo upgradovat. A to jak ExtROM, tak rádio..
.::Richmond::. (48)|8.1.2005 16:22
jeste nevim jak na upgrade, ale prohledam to tu :yes:
jen tak informacne - jakou verzi pouzivate vy?
je k tomu upgradu potreba kolibku nebo staci usb kabl?
Miloš Strouhal (3997)|8.1.2005 16:46
To není důležité co používám já.. Jelikož to každou chvilku střídám.. Spíš ti mužu říct jaké máš dle mého názoru možnosti:
1. Windows Mobile 2003 Spolehlivost, stabilita, relativní bezpečnost pro data = ROM 1.60.00 ExtROM 1.60.999 a Rádio 1.17.00
2. Nové Windows Mobile 2003 Second Edition, pár výhod navíc, včetně podpory Landscapu bez nutnosti Soft Resetu, ale má to zatím i pár much.. ROM 2.06.00 ExtROM 2.06.100a a Rádio 1.17.00. Máš ale určitě i jiné možnosti.. Tohle doporučuji já.
PS: stačí USB kablík, kterým synchronizuješ..;)
.::Richmond::. (48)|8.1.2005 17:02
[QUOTE="xp"]To není důležité co používám já.. Jelikož to každou chvilku střídám.. Spíš ti mužu říct jaké máš dle mého názoru možnosti:
1. Windows Mobile 2003 Spolehlivost, stabilita, relativní bezpečnost pro data = ROM 1.60.00 ExtROM 1.60.999 a Rádio 1.17.00
2. Nové Windows Mobile 2003 Second Edition, pár výhod navíc, včetně podpory Landscapu bez nutnosti Soft Resetu, ale má to zatím i pár much.. ROM 2.06.00 ExtROM 2.06.100a a Rádio 1.17.00. Máš ale určitě i jiné možnosti.. Tohle doporučuji já.
PS: stačí USB kablík, kterým synchronizuješ..;) [/QUOTE]
...tak to mi spad kamen ze srdce, kolibka bohuzel zemrela tesne po pulnoci 2005 :sarcastic:
jeste k tomu landscapu - cim to otocim ve wm2003?
kopec_ce4you (236)|8.1.2005 17:32
Mě sa zatim jenom párkrát stalo že po soft-resetu se zrušilo zobrazování obrázku když mi někdo volá. Obrázek byl u člověka přidaný i všecchno nastavení ale když mi ten člověk volal tak nic. stačilo se proklikat až k nastavení zobrazování u toho člověka a pak zase "ok, ok, ok, křížek, ok, křížek" zpátky.

To xp: neruší se náhodou instalací WM2003SE záruka...?
Miloš Strouhal (3997)|8.1.2005 17:54
[QUOTE=".::Richmond::."]
jeste k tomu landscapu - cim to otocim ve wm2003?[/QUOTE]
Ničím. Je starší verze Windowsu, jež to neumožňuje. Pouze s použitím nějakého placeného softu, a musí se vždy celé MDA zrestartovat. Navíc to nepracuje a nezobrazuje příliš korektně. Kdežto u WM 2003 SE již ano. A bez soft resetu.
Suoraj (704)|8.1.2005 18:00
[QUOTE="kopec"]
To xp: neruší se náhodou instalací WM2003SE záruka...?[/QUOTE]

Záruka? Co to jééééé?:D Ruší ale vzhledem k tomu, že již lze zálohovat to co tam máš (prodejní verzi) tak pokud něco můžeš vše dát do původní podoby. Otázka je jestli toho bude cihla schopná...:sarcastic:

Jinak panickou cihlu tu má málokdo:D
Suoraj (704)|8.1.2005 18:09
[QUOTE="xp"][QUOTE=".::Richmond::."]
jeste k tomu landscapu - cim to otocim ve wm2003?[/QUOTE]
Ničím. Je starší verze Windowsu, jež to neumožňuje. Pouze s použitím nějakého placeného softu, a musí se vždy celé MDA zrestartovat. Navíc to nepracuje a nezobrazuje příliš korektně. Kdežto u WM 2003 SE již ano. A bez soft resetu.[/QUOTE]

a navíc ono v SE je to otočení se vším všudy. Vše se ti roztáhne tak aby to využilo celou šířku. Například samotná klávesnice si k té podobě, kterou znáš přidá po překlopení panel se znakama ()!&@":%*+?#c€L$.
Co se mi ale na SE líbí - zvolíš si velikost veškerého písma :D
.::Richmond::. (48)|8.1.2005 20:18
wm203se nepotrebuju, radsi stabilitu nez pismo :D
btw nekdo tady mel podpis s prehistorickou romkou - nemam ja to nakonec starsi???
camilo (33)|19.11.2006 20:20
hi mam mda compact I, ROm version 1.12.00 / Radio ver 1.13.00 / ExtROM 1.12.119, ROM je od Qteku a mam nasledujuci problem - ak mi niekto vola tak sa meno a indikacia ze mam hovor objavi az po chvili, ked som si skusal na mda zvonit tak su to 2-3 zvonenia co sa mi zda vela, a to nehovorim, ze obcas mi neukaze meno a melodia nie je taka ako ma byt u daneho cloveka, co som zatial vycital ide o problem s CallerID,co mi sice vadi ale skor ma trapi prvy problem, vie niekto poradit aka verzia CallerID resp ROM by riesial moj prvy problem???dik.