Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde instalovat software

VILIAM_ce4you (156)|31.12.2004 13:31
Dnes jsem se dostal do situace kdy jsem potřeboval doinstalovat zpět již jednou odinstalovaný program. (jednalo se o Jeyo personalizer) Bohužel se nedaří. V telefonu se nic neukáže. Dokonce se ani neukazuje hláška o tom kam program nainstalovat jestli do telefonu nebo na kartu. Zjištění bylo o to horší , že se to týká všech programů. Telefon se chová naprosto stejněi u pokusů nainstalovat úplně nové programy. V Active Syncu se to ukáže v seznamu programů, ale v telefonu nic. Měl jste někdo podobný problém?
Díky.
Zdenička_oldd (292)|3.1.2005 11:00
[QUOTE="VILIAM"]Dnes jsem se dostal do situace kdy jsem potřeboval doinstalovat zpět již jednou odinstalovaný program. (jednalo se o Jeyo personalizer) Bohužel se nedaří. V telefonu se nic neukáže. Dokonce se ani neukazuje hláška o tom kam program nainstalovat jestli do telefonu nebo na kartu. Zjištění bylo o to horší , že se to týká všech programů. Telefon se chová naprosto stejněi u pokusů nainstalovat úplně nové programy. V Active Syncu se to ukáže v seznamu programů, ale v telefonu nic. Měl jste někdo podobný problém?
Díky.[/QUOTE]

Hard reset
jirkont (7)|3.1.2005 16:17
Já bych ho raději vyreklamoval ....
VILIAM_ce4you (156)|3.1.2005 16:42
HR je dobra rada ale potřebuji aby v telefonu zůstala čeština a proto momentálně nepřichází v úvahu.
VILIAM_ce4you (156)|3.1.2005 22:32
Problém je vyřešen i bez HR. Nevím z jakého důvodu, ale programy které jsem normálně instaloval do telefonu se najednou místo samotné instalace ukládaly do adresářeIPSM\Windows\AppMgr\Install\ a z tohoto místa se dají bez problému nainstalovat nebo smazat. (a že tam těch pokusů bylo) Tím se zároveň vyřešil i problém kdy telefon už po zapnutí hlásil málo paměti. No úplně jednoduché. Ten telefon je pro mě jedna záhada za druhou. Jen doufám, že všechny věci co se v něm odehrávají mají svůj pevný řád a nedějí se náhodně.:D
Zdenička_oldd (292)|4.1.2005 06:35
[QUOTE="VILIAM"]Problém je vyřešen i bez HR. Nevím z jakého důvodu, ale programy které jsem normálně instaloval do telefonu se najednou místo samotné instalace ukládaly do adresářeIPSM\Windows\AppMgr\Install\ a z tohoto místa se dají bez problému nainstalovat nebo smazat. (a že tam těch pokusů bylo) Tím se zároveň vyřešil i problém kdy telefon už po zapnutí hlásil málo paměti. No úplně jednoduché. Ten telefon je pro mě jedna záhada za druhou. Jen doufám, že všechny věci co se v něm odehrávají mají svůj pevný řád a nedějí se náhodně.:D [/QUOTE]

Jo to tak dela, ze pokud se nezdari instalace nejakeho programu, tak se to supne do toho installu. Vidis, ani me nenapadlo, ze by to mohlo byt tim.