Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 93 z 93

Téma: Jak nainstalovat a nastavit ActiveSync?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Nejhorší? To jsi asi nepoužíval ty hrůzy, co jsou např. k Nokiiím nebo Palmům. I když bych si v AS dovedl představit pár vylepšení, nemohu si na něj a jeho funkčnost celkově stěžovat. Funguje bezproblémově, co od něj chci, to dělá, data neztrácí....
    Co tedy dělám špatně? :sarcastic: :?
    Ano súhlasím so Zdenkom, že AS je dobrý program - za predpokladu, že dokáže fungovať - teda spojiť PDA s PC tak ako má. Tak mi do prčíc vysvetlite, prečo mi to stále spája a odpaja PDA v 3-10 sekundových intervaloch stále dokola. Už som 2x preinštaloval Win XP a 3x HR X500. Vždy to s menšími problémami jeden deň fungovalo a potom zasa to isté. Ide ma z toho je..úť, ale synchronizácia mi už nefunguje 3 weeks.
    Kde je vlastne problém??? Ale podľa info od ostatných v tom aspoň nie som sám. To síce vec nerieši, ale aspoň poteší. Majte sa.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Zdarec... Mam velkej problem, chtel sem instalovat ActiveSync 4.1 a hle, nejde to. Pise mi to, ze aplikaci lze nainstalovat pouze do pocitacu se spustenym systemem Win XP, 2003 Server nebo 2000. Co to ma znamenat??? mam Win XP Prof. Mam si udajne stahnout neco jako Service Pack, vedet tak, co to je.. Muzete mi sim nekdo helpnout???

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To jsou "opravne balicky". K XP jsou zatim dva. Ziskas je na webu Microsoftu.

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Reakcí: 83
    Poslední příspěvek: 24-06-2008, 14:31
  2. Activesync 4,5 nejde nainstalovat
    Od xpeldax v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-04-2008, 16:18
  3. Activesync 4.x - nedaří se nainstalovat na PC - reboot během instalace
    Od TomasLizner_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1