Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Padání her, aneb kde je jádro pudla:)

Kája_oldd (759)|30.12.2004 02:44
Nazdárek, oslední dobou mě trápí moje A620. Když spustím dooma4ce, po načtení jakéhokoli wadu spadne program zpátky do windows. Paradox je, že program přestla fungovat sám od sebe, aniž by se něco změnilo. Od té doby ppc prodělalo 2 hard resety (taky je to nějakej ten měsíc) a pořád sstejné. Záhada je, kde může být jádro pudla-paměť 30MB na programy, program na kartě (myslim, že i Ramku jsem bezúspěšně zkoušel :? ), GAP nainstalované...ach jo, nějak se to nesnese. Divné, spoustě lidí jde vše bez problémů. Asi je asus zakletý:D
ArnieX (272)|31.12.2004 16:55
Myslím že mám podobný problém doom běhá v pohodě :) ale načíst jakoukoliv wad nemůžete musí to být originální wad např. doom2.wad , plutonia.wad , doom.wad , tnt.wad , doomu.wad a to jsou všechny s těma to má fungovat.
Kája_oldd (759)|31.12.2004 18:35
V tom problém nemám, jak jsem řek, zničehonic přestal fungovat. I při stejném wadu:?
CommanderZ (1798)|1.1.2005 18:28
zkousels to OPRAVDU na cistych windech? Treba se to tluce s nejakym programem, kterej sis tam predtim nainstaloval a vzdycky ho tam hodis hned po HR. A neobnovujes system ze zalohy? Me bez problemu chodi s 20MB programove pameti z adresare kdesi hluboko na karte.
Kája_oldd (759)|1.1.2005 18:57
právě že ne, je to záhada. Pokud si dobře pamatuju cestou domuů jsem si na chvilku zahrál a když jsem došel domů a zapnul, tak ejhle ono nic:D Se zálahama sem začal až teď;)
ArnieX (272)|1.1.2005 19:08
Mě to taky padá ale jenom na některejch místech ve hře ale ne ve doom1.wad tam je to v pořádku a pokud je tam na tom místě něco hodně důležitýho třeba klíč tak napište na tý klávesničce IDKFA a můžete to místo vynechat.

Ale pšššt já nic neřek. :D
crz (82)|8.8.2005 13:38
heh taky mam A620ku a mam podobny problem ale nastesti se tyka jen plutonia wadu ostatni slape tak jak ma...
daww (687)|8.8.2005 19:13
NEvím jestli vyřeším tento problém, ale dělo se mi to samé. Pak jsem nějak testoval Safe Mode prográmek který startuje systém v bezpečném režimu a napadlo mě zkusit, jestli je systém jinak normálně funkční. Byl a Doom v něm šlapal na 100%. Tak nezbývá než to zkusit a zjistit zdali to není východisko a nejen pro Dooma;)