Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení GPRS

Bajac (2)|29.12.2004 16:44
Koupil sem si M MPx200 win2002 CZ.
Ten manual co mi k tomu daly je uplne nanic spatne vysvetlene nerozumim tomu.
chtel bych vedet jak kde a co mam nastavit abych si mohl surfovat po netu jak na pocalu a taky kolik to stoji.
Pavel Koza (4761)|30.12.2004 09:17
Navod vytvorim hned co dostanu MPx200 do ruky. Ale kolik to stoji zjistite nejspis u sveho mobilniho operatora - hledejte GPRS. ET a T-M to maji i za pausal.
Zdenička_oldd (292)|3.1.2005 11:03
Jestli sis kupoval mpx jen kvuli tomu tak nevim nevim.... Ma pomerne maly display a je pomalucka, takze necteni strankly pomerne trva.
Zdenička_oldd (292)|8.4.2005 12:01
Každý operátor má nastavení malinko jiné....
lukike (278)|13.6.2005 17:55
Chcem sa opytat,ma nieco spolocne nastavenie ked ma aj 2x do dna vyhodi zo siete?
Napr.ked idem z wap stranky na web alebo ked pocuvam radio cez WMP... :(
Casto ma vyhadzovalo,ked som mal program AgileMessenger 3.0 no tento program som vymazal,niekolko dni bolo super,ziadne vyhadzovanie zo siete a teraz to opat zacalo...
Kamosovi to robi tiez a uz flashol WM2003 a aj tak ho to vyhadzuje zo siete... :mad:
beecher (9270)|13.6.2005 18:20
Pokud mate nastavenou MPx220, tak jak si myslim, ze ji mate nastavenou, tak ano, je mozne, ze vas to odpojuje, protoze mate nastavene jine pristupove body APN pro WAP a pro Internet. Takze kdyz jste na WAPU, tak se MPx220 pripoji na WAPove APN a kdyz prejdete na Internet, tak se odpoji od WAPoveho APN a pripoji se na Internetove...
Nevim, jestli to pujde, ale zkuste nastavit obe APNka stejna (nejlepe obe jako "internet").
lukike (278)|13.6.2005 19:08
[QUOTE="beecher"]Pokud mate nastavenou MPx220, tak jak si myslim, ze ji mate nastavenou, tak ano, je mozne, ze vas to odpojuje, protoze mate nastavene jine pristupove body APN pro WAP a pro Internet. Takze kdyz jste na WAPU, tak se MPx220 pripoji na WAPove APN a kdyz prejdete na Internet, tak se odpoji od WAPoveho APN a pripoji se na Internetove...
Nevim, jestli to pujde, ale zkuste nastavit obe APNka stejna (nejlepe obe jako "internet").[/QUOTE] No,nemozem nastavit obydve APN internet,lebo potom ma nepripoji na wapove stranky...
Ja som to myslel tak,ze napr ked surfujes na webe tak ta to jednoducho vyhodi zo siete (ze nemas signal) a musis jedine vybrat baterku a naspat vlozit...zapnut a zase sa pripojit na web alebo wap..hm :mad:
Neviem ci to je nastavenim alebo OS WM2002 alebo nejakou chybou u MPx200
Pockam na vyjadrenie Zdenicky... :D :cool:
Zdenek Malinsky (9781)|13.6.2005 20:42
Co máš za prohlížeč? Zkus zatím stáhnout Operu a vyzkoušet. IE prý dělá s 2k2 problémy.
A proč si tam nedáš 2k3?
EDIT: Teď jsem pro jistotu konzultoval se Zdeničkou.;)
lukike (278)|13.6.2005 21:25
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Co máš za prohlížeč? Zkus zatím stáhnout Operu a vyzkoušet. IE prý dělá s 2k2 problémy.
A proč si tam nedáš 2k3?
EDIT: Teď jsem pro jistotu konzultoval se Zdeničkou.;) [/QUOTE] No mam WM2002...takze Operu stiahnut nemozem.
Je iba pre WM2003 :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|13.6.2005 21:43
Tak si to flešni na w2k3. Kámoš tvůj už to dělal, tak ví, jak na to. Alespoň jsi to tu někde psal.
Zdenička_oldd (292)|14.6.2005 06:41
Myslela jsem, že by to mohlo být prohlížečem, zkusit to můžeš. Každopádně, mě se taky občas stává, že mi uplně vypadne signál a pomůže jen restart. Stalo se mi to za posledních 14 dní asi 3x... Dřív jsem se s tím nesetkala, takže je možný, že to je zas nějaká buga. Zkoušels HR? Já mám od včerejška W2k2 a zatím v pohodě. Až se mi vrátí MPx ze servisu, tak si je asi ještě chvilku nechám na testování...
Zdenička_oldd (292)|19.6.2005 14:24
5 dní hodně aktivního používání agille a zatím mi ani jednou signál nevypadl... za to se to kouše jak o život :evil: grrrr. Můžeš zkusit hard reset, ale pokud to nepomůže, zdá se, že se s tím budeš muset smířit.