Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Nejde Activesync přes WIFI

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Mám Ipaq 5450 a na něm WM2003, na počítači mám ASUS soft AP (integrovaná na desce) a od tý doby co mám na XP danej SP2 tak mi nejde activesync přes WIFI...nevíte co s tim?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Tak sem si stim pohrál a zjistil sem že to je firewallem v XP SP2, když ho vypnu tak je to OK, ale vypnutej ho mít nechci a nevím jak to mam nastavit aby to fungovalo i s ním....koukal sem na návod v jinym tématu na tádle diskuzi a to mi rozhodilo ADSL takže mi zas nešel net, potvrdily se moje slova že to je instalací SP2, poraďte prosím, neřikejte že sem jedinej kdo má SP2 a wifi AP

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Kouknete na desktopu do ovladacich panelu -> Windows Firewall. Zapnete ho (ON), ale vyskrtnete Don't allow exceptions, jinak to nepojede. Dale prepnete do zalozky Exceptions a kouknete, jestli tam mate ActiveSync Application a ActiveSync Connection Manager. Pokud ano, tak je zaskrtnete a melo by to fungovat. Pokud ne, tak mejte zaskrtly Dislpay a notification... a zkuste se pripojit. Melo by to vyhodit hlasku o tom, ze se nejaky program zkousi pripojit - povolte ho natrvalo.

Takhle jsem to kdysi delal ja a melo by to byt OK.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Díky za radu, všechno jak jste psal jsem měl, ale nakonec pomohlo zaškrtnutí "Sdílení souborů a tiskáren" v nastavení firewallu...

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-09-2009, 17:04
  2. Nejde activesync
    Od pattyo v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-03-2009, 09:39
  3. Nastavení ActiveSync přes WiFi
    Od Pavel Koza v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 07-04-2008, 17:12