Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde Activesync přes WIFI

klubo (18)|28.12.2004 21:44
Mám Ipaq 5450 a na něm WM2003, na počítači mám ASUS soft AP (integrovaná na desce) a od tý doby co mám na XP danej SP2 tak mi nejde activesync přes WIFI...nevíte co s tim?
klubo (18)|28.12.2004 22:50
Tak sem si stim pohrál a zjistil sem že to je firewallem v XP SP2, když ho vypnu tak je to OK, ale vypnutej ho mít nechci a nevím jak to mam nastavit aby to fungovalo i s ním....koukal sem na návod v jinym tématu na tádle diskuzi a to mi rozhodilo ADSL takže mi zas nešel net, potvrdily se moje slova že to je instalací SP2, poraďte prosím, neřikejte že sem jedinej kdo má SP2 a wifi AP
Pavel Koza (4761)|29.12.2004 08:46
Kouknete na desktopu do ovladacich panelu -> Windows Firewall. Zapnete ho (ON), ale vyskrtnete Don't allow exceptions, jinak to nepojede. Dale prepnete do zalozky Exceptions a kouknete, jestli tam mate ActiveSync Application a ActiveSync Connection Manager. Pokud ano, tak je zaskrtnete a melo by to fungovat. Pokud ne, tak mejte zaskrtly Dislpay a notification... a zkuste se pripojit. Melo by to vyhodit hlasku o tom, ze se nejaky program zkousi pripojit - povolte ho natrvalo.

Takhle jsem to kdysi delal ja a melo by to byt OK.
klubo (18)|31.12.2004 11:33
Díky za radu, všechno jak jste psal jsem měl, ale nakonec pomohlo zaškrtnutí "Sdílení souborů a tiskáren" v nastavení firewallu...