Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: No port ActiveSync

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Po odinstalaci AS 3.7 eng a nove instalaci AS 3.7.1 cze se mi nedari nastavit prvotni pripojeni mezi PC a PDA. Po pripojeni usb kabelu do pc se na pda ukaze "No port available".
    Nemel by nekdo nejakou radu?
    Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... co když nainstaluješ zpátky ENG verzi? Chová se to stejně? Když jsi odinstaloval ENG verzi měl si kolébku v USB portu? Pokud ano, vytáhni kolébku z USB, odinstaluj ActiveSync, ve správci zařízení na PC odstraň všechny záznamy "Kořenový rozbočovač USB" (pozor bude mít vliv i na jiná USB zařízení), restartuj PC, znovu nainstaluj ActiveSync, připoj kolébku do USB, připoj PDA ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Diky za rychlou odpoved.
    Problem bude v tom usb rozbocovaci. Tu eng verzi jsem mel pouze nainstalovano ze driv. S kolebkou jsem ji nepouzil. Do stejnyho usb jsem ale daval externi disk a ten si tam neco s usb vymejslel.
    Ja se divil,ze po se po pripojeni kolebky nic nedelo. Tam bude zakopnej pes. Dik moc. Zejtra vyzkousim.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-05-2007, 16:16
  2. JAK NA COM PORT
    Od Joysi v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-10-2006, 21:30
  3. Nastavení ActiveSync přes infračervený port (IrDA)
    Od Pavel Koza v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 23-02-2005, 08:12